Zwrot akcji w sprawie transferu baddiegoG do Alliance

Zwrot akcji w sprawie transferu baddiegoG do Alliance

10.06.2021, 16:46:47

Jak donosi francuski dziennikarz neL, Kamil „baddyG” Graniczka finalnie może zasilić szeregi szwedzkiej organizacji Alliance. O ile nie tak dawno donosiliśmy, że temat transferu upadł z uwagi na powrót Thomasa „kAdavry” Johnera, o tyle jak udało się nam ustalić, z powodów prywatnych ze składu odejdzie Alexandre „xms” Forté. Faworytem do zajęcia jego miejsca w drużynie jest właśnie były reprezentant Ballisty, który początkowo miał zastąpić właśnie drugiego z Francuzów. 

baddyG pozostaje wolnym agentem od momentu rozstania z Ballistą Esports, której barwy reprezentował w pierwszym kwartale 2021 roku. Będąc jeszcze aktywnym graczem polskiej organizacji Graniczka był o krok od transferu do brytyjskiego EXCEL, które ostatecznie zdecydowało się sprowadzić Vincenta „Happiego” Schopenhauera, a w późniejszym etapie kariery stand-inował z Team Finest, występując u boku Michała „MOLSIEGO” Łąckiego.

Kilka tygodni temu najpoważniejszym kandydatem do ściągnięcia baddiegoG było Alliance, które trenowało z 19-latkiem niemalże miesiąc. Graniczka wystąpił pod banderą szwedzkiej organizacji w oficjalnych spotkaniach w ramach kwalifikacji do Valorant French Open. O ile wówczas temat transferu spalił na panewce, o tyle tym razem wszystko wydaje się być na ostatniej prostej.

Wszystko za sprawą tego, że na opuszczenie zespołu miał zdecydować się Alexandre „xms” Forté. Doświadczony Francuz zastąpił w Alliance Viliusa „krea6oNa” Malinauskasa i choć jeszcze nie tak dawno temu wydawało się, że pozostanie on częścią szwedzkiej organizacji, to z powodów prywatnych zdecydował się on nie przedłużać umowy.

Jeżeli doniesienia zostaną potwierdzone, skład Alliance powinien się prezentować w następujący sposób: 

  • Enzo „Fearoth” Mestari
  • Niels „luckeRRR” Jasiek
  • Tautvydas „hype” Paldavicius
  • Thomas „kAdavra” Johner
  • Kamil „baddyG” Graniczka
  • Mitch „MitchMan” McBride (analityk)

Fot. Ballista Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze