Zuchwały zamach na Jankosa – ESPORTÓWKA

Zuchwały zamach na Jankosa – ESPORTÓWKA

21.02.2021, 00:57:31

Kolejny dzień, kolejna ESPORTÓWKA z życia wzięta. Jak co dzień rano zapraszamy na przegląd internetu, w którym wydarzyło się wczoraj całkiem sporo. Pasha i paliwowy maraton? Było. Zamach na Jankosa w wykonaniu Sjokz? Był. Kłopoty byaliego ze sprzętem? Również niestety były. 

Przebieżka pashy po paliwo udokumentowana przez Izaka

Nowy papito to święto, esportowa noc, a nie bełkot. Pasha zaserwował nam vloga z Katowic, gdzie w pierwszym dniu play-innów IEM Katowice 2021 pełnił funkcję analityka. W materiale między innymi wspominki z 2014 roku, szalona pogoń za paliwem i rozmówki z Hermesem, Morgenem, Kingą Kujawską czy KubiKiem. Polecamy.

Zuchwały zamach na Jankosa

My naprawdę rozumiemy, że opinie rabinów o Niddalce Jankosa są podzielone, ale żeby tak od razu uskutecznić zuchwały zamach na jego osobę? My panią Sjokz naprawdę szanujemy, ale proszę tę dzidę wycelować w jakiś lepszy cel, po którym nikt nie będzie płakać. Na przykład w LCS.

byali wyjaśnia sytuację z mhLem i ESL MP

Sprostowanie MP: jednak (chyba) zagramy open qualsy w składzie mhl, luz, exus, michu, ja. Zagramy ze mna jeśli mi pozwoli Pc na to, bo nagle sam z siebie zaczął się resetować i nie wiem, o co mu chodzi, ale do 17 postaram się ogarnąć. Oczywiście wczorajszy post co do AGO wynikał jednak z regulaminu MP, a nie z decyzji AGO wiec chciałbym ich przeprosić za mój błąd. Do zobaczenia (mam nadzieje) na streamienapisał w swoich social mediach byali.

W rozwiązaniu wszelkich problemów pomógł też CEO x-kom AGO – Maciej Opielski. StylDunów w pierwszym dniu kwalifikacji rozprawił się między innymi z Tarczyński Protein Team, a jutro zmierzy się z piratesports. Awans do zamkniętego etapu jest w zasięgu ręki.

„GRANIE NA KOMPUTERZE NIE JEST GORSZE OD GRANIA NA FORTEPIANIE” – Reportaż o esporcie w programie UWAGA

Między innymi Jarosław „pashabiceps” Jarząbkowski i Marcin Gortat przyczynili się do stworzenia reportażu o esporcie w programie UWAGA. W materiale wypowiada się również psycholog, który podkreślił, że nie ma badań, które wykazałyby negatywne efekty gier komputerowych.

Fot. LEC

 

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze