Znamy wszystkie drużyny, które zagrają w Gdańsku podczas BeContender #1

Znamy wszystkie drużyny, które zagrają w Gdańsku podczas BeContender #1

22.10.2021, 11:09:17

Choć figle płatała pogoda, a problemy techniczne dotknęły zarówno graczy, jak i produkcje, to ostatecznie ostatni dzień kwalifikacji BeContender #1 z cyklu BeChampions dobiegł końca. Poznaliśmy tym samym wszystkie zespoły, które wezmą udział w pierwszym LAN-ie VALORANTA w Polsce. Pomiędzy 30 i 31 października w gdańskim KEL-u zameldują się reprezentanci Team Queso, DriveBy, Anonymo Esports oraz Ungentium. 

Wiatr, deszcz, problemy z internetem, a nawet z prądem. W takich warunkach musieli wczoraj rywalizować zawodnicy podczas ostatniego dnia kwalifikacji do BeContender #1, czyli historycznej imprezy, która przeniesie rodzimych graczy VALORANTA na LAN-a. Mimo wszystko zaserwowane zostało nam niezłe show, po którym dwie ostatnie formacje wywalczyły przepustkę do Gdańska.

W pierwszym meczu mierzyli się zawodnicy Anonymo Esports oraz Hajtów. Przy wyniku 4:6 na korzyść podopiecznych Kacpra „Belmonte” Mordaka wichura zerwała jednak prąd u dwóch graczy i przez chwilę na serwerze mieliśmy status czterech na czterech. O ile powrót gracza Hajtów był rychły, o tyle Albert „ALMO” Mościcki został ostatecznie zastąpiony przez stand-ina w postaci Szymona „nycza” Kulika. W trudnych warunkach piątka dowodzona przez Sebastiana „snikka” Kamińskiego rzutem na taśmę zgarnęła mapę Ascent, by później domknąć serię na Splicie.

Nieco później na placu boju zagościło Ungentium oraz WATAHA Roberta „v1lczka” Ptoka. Dobra dyspozycja indywidualna Sebastiana „NEEXA” Treli i jego kompanów pozwoliła po świetnym widowisku zabezpieczyć wynik 2:0 i zgarnąć ostatnią przepustkę na BeContender #1 i dopisać cenne punkty w rankingu BeChampions.

BeContender #1 zostanie rozegrany pomiędzy 30 i 31 października. Zespoły zmierzą się twarzą w twarz w Kinguin Esports Lounge zlokalizowanym w gdańskiej Galerii Metropolia. Na triumfatora rozgrywek czeka lwia część z puli nagród opiewającej na dziewięć tysięcy złotych.

Fot. Ungentium oraz Atlas Plaż Gdańskich

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze