Znamy formacje zaproszone do zamkniętych kwalifikacji ESL MP

12.08.2021, 16:42:04

Korzystając z wydłużonej przerwy pomiędzy pierwszymi, a drugimi otwartymi kwalifikacjami do ESL Mistrzostw Polski, organizatorzy rozgrywek rozesłali zaproszenia do zamkniętego etapu zmagań. O miejsce w krajowej czołówce powalczą między innymi takie formacje jak Tarczyński Protein Team czy GGPredict VIXIT. 

Jak dowiadujemy się z portalu cybersport.pl, zaproszenia zostały rozesłane na podstawie rankingu polskich drużyn prowadzonych przez redakcję związaną z ESL. Bilet do zamkniętej drabinki kwalifikacyjnej otrzymali reprezentanci Tarczyński Protein Team, którzy do niedawna występowali pod banderą M1 EDEN, a także gracze spod szyldu GGPredict VIXIT. Dwa ostatnie miejsca przypadły za to formacji The Lycans oraz miksowej piątce spongeb0bs, w której wojują takie ksywki jak Kacper „Riczi Maszynka” Benc czy Karol „REV” Zieliński.

W pierwszych otwartych kwalifikacjach awans do zamkniętego etapu wywalczył Dr Pepper Team oraz nowa organizacja na polskiej scenie o wdzięcznej nazwie Ungentium. Potwierdzone zostało również, że w szeregach Dr Peppera nie zobaczymy już Mikołaja „Mikiego” Szemraja oraz Mateusza „MTZ-ta” Malikowskiego.

Zamknięty etap kwalifikacji odbędzie się między 21 i 22 sierpnia. Drugie otwarte eliminacje do ESL MP zostaną rozegrane z kolei 17 i 18 sierpnia.

Fot. Polska Liga Esportowa

Tagi:
Dr Pepper ESL MP TPT Ungentium
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze