Znalazł jeden prosty trik jak znów wygrać LEC i teraz cziluje – ESPORTÓWKA

Znalazł jeden prosty trik jak znów wygrać LEC i teraz cziluje – ESPORTÓWKA

08.04.2021, 00:40:44

Pozostałe drużyny go nie nienawidzą. [ZOBACZ JAK]. A tak już zupełnie na poważnie, to witamy na codziennym przeglądzie mniej lub ważnych rzeczy z otchłani internetu. Dlaczego G2 Esports znów wygra LEC? Jak to jest, że siuhy został porażony prądem około 1337 razy? Jak Veggie został burgerem i nie poniósł za to żadnych konsekwencji wśród fanów IHG, którzy są wege? Zobaczcie sami.

WAŻNE

Na początek, coś dla entuzjastów Frosk, którzy ubolewali, że nie oglądamy jej na transmisjach z meczów League of Legends. Fani Indiany Black i LPL będą zachwyceni, wszak będzie ona obecna na play-offach chińskiej ligi.

Veggiego można schrupać

Jeżeli kiedykolwiek przez waszą głowę przeszła myśl „ach ten Veggie, ale bym go schrupał”, to mamy dla was dobrą wiadomość. Veggiego znajdziecie w Maczku i to w wersji bez mięsa, więc można go chapnąć i uratować krówkę. Profit.

Nie wiemy, o co chodzi, bo nie gramy w LoL-a, ale wygląda śmiesznie.

Wunder znalazł jeden prosty trik jak jednak wygrać LEC 

Wyobraźcie sobie, że inne drużyny nadal próbują coś kombinować z kompozycjami i tak dalej, a wystarczyło, że chłop odinstalował WoW-a. LEC nigdy nie było łatwiejsze do wygrania. Serio.

Skoro o Wunderze mowa…

Znów doceniamy przyjemny Fan Art. Tym razem Wundera i Jankosa narysowała lina kostya, a my możemy jedynie przyklasnąć. Tych dwóch gości nie chcielibyśmy spotkać w Poznaniu w ciemnym zaułku o trzeciej w nocy.

siuhy i naelektryzowana klawiatura

Kamila prąd kopie co drugie kliknięcie, a i tak leci sobie po awans do ESEA Premier. Jaka jest twoja wymówka?

Fot. Riot Games / Michał Konkol

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze