Zmiany w Izako Boars nieaktualne. TOAO i Enzo zostają w zespole

Zmiany w Izako Boars nieaktualne. TOAO i Enzo zostają w zespole

20.10.2021, 09:35:12

Raptem tydzień temu Izako Boars zapowiedziało niemałą rewolucję kadrową. Od drużyny odsunięci zostali bowiem Mateusz “TOAO” Zawistowski oraz Karol “Enzo” Lasota. Minęło siedem dni, a wspomniany duet znów jest częścią ekipy Dzików. Jak do tego doszło?

– Niestety, ale po przegranych kwalifikacjach do V4 drużyna znalazła się w miejscu, z którego nie mogliśmy znaleźć sensownego rozwiązania. Po długich rozmowach managementu z trenerem, podjęliśmy dosyć pochopną decyzję o zmianach kadrowychczytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym przez Izako Boars.

Wyniki Izako Boars faktycznie nie zachwycały, jednak ogłoszenie o rozstaniu, po którym drużyna miała jeszcze dokończyć turniejów w starym zestawieniu, zadziałały niczym dotknięcie czarodziejskiej różdżki. Podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego wygrywali kolejne spotkania, a podjęta przez zarząd decyzja zaczynała być kwestionowana.

W międzyczasie jednak Izako Boars rozpoczęło treningi z dwoma zamiennikami TOAO i Enzo. Do watahy na wypożyczenie z PGE Turowa Zgorzelec przybyli bowiem Karol “repo” Cybulski, który w przeszłości wiązał się już z organizacją Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz Kamil “suonko” Węgrzynkiewicz.

– Nasza ostateczna decyzja nie była zależna od wyniku treningów i jednocześnie chcemy podkreślić ogromny profesjonalizm oraz potencjał, który płynie z obu zawodników – czytamy w oświadczeniu o zawodnikach PGE Turowa Zgorzelec.

Całe to zamieszanie stało się jednocześnie dobrym fundamentem do zmian wewnątrz drużyny, o których słyszeliśmy jednak już wcześniej. Rolę dowódcy i prowadzącego w Izako Boars już oficjalnie przejął Paweł “byali” Bieliński. Ma to na celu odciążyć Zawistowskiego i pozwolić na uwolnienie pełni jego potencjału. Izako Boars w tym składzie ma grać co najmniej do końca tego roku.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze