Zmiany kadrowe w Illuminar Gaming. Zespół zmienia kierunek rozwoju

Zmiany kadrowe w Illuminar Gaming. Zespół zmienia kierunek rozwoju

15.09.2021, 18:11:14

Zmiany w Illuminar Gaming. Łukasz “MWLKY” Pachucki został przeniesiony na ławkę rezerwowych składu Counter-Strike: Global Offensive. Drużyna nie poinformowała jeszcze o jego zmienniku.

Pachucki został ogłoszony graczem Illuminar Gaming na początku lipca 2021 roku. Klub poinformował wówczas o tercecie młodych zawodników, którzy mieli uzupełnić kadrę formowaną przez Oskara “oskarisha” Stenborowskiego i Jędrzeja “bogdana” Rokitę. Od tego czasu w barwach Wielkiego Oka zdążył osiągnąć wicemistrzostwo Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej.

Roszady w zespole nastąpiły nagle i bez większej zapowiedzi. Tak przynajmniej twierdzi MWLKY, który w oficjalnym oświadczeniu przyznał, że nie zna powodu usadzenia go na rezerwie.

O decyzji dowiedziałem się z dnia na dzień, więc nie ukrywam swojego zdziwienia. Podczas czteromiesięcznej przygody dawałem z siebie wszystko i bardzo dużo się nauczyłem. Już teraz czekam na kolejne wyzwania. Dziękuje chłopakom i trenerowi za przekazaną wiedzę napisał  sam MWLKY.

Mój cel się nie zmienia, chcę się cały czas rozwijać i każdego dnia być lepszym zawodnikiem. Kontrakt umożliwia mi, aby bardzo sprawnie dołączyć do nowego zespołu, więc jestem otwarty na wszelkie propozycje od polskich lub międzynarodowych zespołów, które szukają snajpera – dodał.

Przedstawiciele organizacji zapewniają, że teraz formację czeka szereg testów. Zespół rozgląda się bowiem za możliwościami i aktywnie myśli o tym, w jakim kierunku chciałby się rozwinąć.

– Drużyna testować będzie różne konfiguracje, aby wspólnie zastanawiać się nad wizją zespołu w przyszłości. Łukasz jest bardzo pracowitym graczem i jestem pewien, że będzie trzymał ciągle wysoką formę oraz przyglądał się rozgrywkom z dużym zaangażowaniem skomentował Fryderyk “Veggie” Kozioł, Head of Esport w Illuminar Gaming.

Polska Liga Esportowa z projektem Centralizacji Praw Sponsoringowych. 250 tysięcy złotych do podziału pomiędzy organizacjami

Illuminar Gaming uczestniczy aktualnie w rozgrywkach ESEA Advanced, a także przygotowuje się do startu Polskiej Ligi Esportowej.

Fot. PLE

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze