Zleakowane PLE w FIFE, nieśmiertelny rain, JW zapija piwkiem zjedzonych graczy Dignitas – ESPORTÓWKA

Zleakowane PLE w FIFE, nieśmiertelny rain, JW zapija piwkiem zjedzonych graczy Dignitas – ESPORTÓWKA

20.11.2020, 00:12:23

Piątek, piąteczek, więc pewnie niektórzy z was szykują się już do picia na kamerkach, netflixowania lub spacerów po lesie, które osłodzić wam mają kolejny tydzień pracy zdalnej lub lekcji na Zoomie. Nie powiemy wam jak spędzić wieczór, bo to kwestia indywidualna, ale każdy wie, że nie da się lepiej zacząć dnia, niż z naszą esportówką. A dziś w menu między innymi JW łupiący browarka podczas meczu, gorące leaki dotyczące FIFY i PLE, rain na castingu do sequelu „Nietykalnych” czy też szokujące informacje dotyczące Crownshota. 

Uderzające podobieństwo 

Redaktor Kowala na tropie. Nasz redakcyjny kolega na szlaku esportowej kariery w najpopularniejszym symulatorze piłkarskim natknął się na podejrzane dowody nowej kolaboracji między EA Sports (cyny gejm) i Polską Ligą Esportową. Czy uderzające podobieństwo w poniższym banerze i logo PLE to przypadek? Nie wiemy, choć się domyślamy…

fifa

Po 12 można

Świadkami niecodziennego ujęcia byliśmy podczas wczorajszego meczu pomiędzy Fnatic i Dignitas. Dla podopiecznych brytyjskiej organizacji wspomniane starcie miało być spacerkiem, ale żeby aż takim, żeby sączyć przy nim bronksa? Tego to się nie spodziewaliśmy.

Przełomowe rozgrywki, coś, czego świat jeszcze nigdy nie widział na własne oczy

A przynajmniej tak zapowiadany był FLASHPOINT. Tymczasem? Cóż, są na przykład tańce na TikToku. W sumie to nie będziemy tego komentować, bo ciekawi jesteśmy bardziej waszej opinii.

Nietykalny rain

Håvard „rain” Nygaard przetrwał już osiemnaście roszad kadrowych w FaZe. Gdyby dodać do tego jeszcze roster Team Kinguin i Gamers2/G2 Esports, które były tak naprawdę tą samą drużyną, wynik byłby jeszcze bardziej wyśrubowany. Krąży plotka, że łatwiej byłoby wywieźć z Polski wszystkich polityków na taczkach, niż wyrzucić Norwega spod bandery amerykańskiej organizacji.

rain

Dziwna akcja 

Crownshot bez organizacji na sezon 2021? Wszystko na to wskazuje. O ile nadal nie poznaliśmy strzelców niektórych ekip z LEC oraz LCS, o tyle Słoweniec zdaje się być pewny czarnego scenariusza, o czym poinformował w swoich social mediach. Bez cienia wątpliwości jest to spore zaskoczenie, biorąc pod uwagę fakt, że były gracz SK Gaming ma za sobą bardzo solidny split.

Fot. Flashpoint / Reddit / EA Sports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze