zekk i starxo już w fazie pucharowej LVP Rising Series. Dziś do gry wchodzi kamyk i Filu

zekk i starxo już w fazie pucharowej LVP Rising Series. Dziś do gry wchodzi kamyk i Filu

09.06.2021, 12:39:49

Acend z Aleksandrem „zeekiem” Zygmuntem i Patrykiem „starxo” Kopczyńskim na pokładzie niczym burza przeszło przez fazę grupową LVP Rising Series. Reprezentanci austriackiej organizacji bez większych trudności rozprawili się zarówno z LastNightLeftovers oraz Team Finest. Dziś w akcji zobaczymy za to Maksa „kamyka” Rychlewskiego oraz Dawida „Filu” Czarneckiego z Movistar Riders.

Polacy reprezentujący Acend podchodzili do zmagań w zbiorze A z pozycji faworyta. Swój status udowodnili zresztą bardzo szybko na Iceboxie przeciwko skandynawskiemu LastNightLeftovers, które rozgromili 13:6. Na serwerze brylował wówczas starxo, którego tym razem oglądaliśmy na Sovie. Takim samym rezultatem zakończony został Bind przeciwko Finest, gdzie genialną dyspozycję pokazał Vlad „Kiles” Shvets.

Dziś do boju ruszą z kolei kolejni reprezentanci Polski rywalizujący w hiszpańskich rozgrywkach regionalnych. Movistar Riders, w którym na co dzień występuje Maks „kamyk” Rychlewski oraz Dawid „Filu” Czarnecki spróbują zagwarantować sobie awans do playoffów z grupy B, jednak wyzwanie na pewno nie będzie łatwe. Na dzień dobry biało-czerwoni staną w szranki z Portugalczykami z SAW, które w przeszłości sprawiało problemy między innymi zawodnikom MAD DOG’S PACT.

Dziesięciu Polaków powalczy LVP Rising Series #2

W grupie B oprócz Movistar Riders i SAW znaleźli się także gracze Cream Real Betis oraz TOOOLS eSports. Jutro na transmisji zobaczymy za to Michała „MOLSIEGO” Łąckiego z Giants Gaming oraz w pełni biało-czerwone Team Queso.

Fot. Łukasz Twardowski / eMinePro

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze