zeek opuści G2 Esports

zeek opuści G2 Esports

03.04.2021, 14:42:19

Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl, Aleksander „zeek” Zygmunt został przesunięty na ławkę rezerwowych G2 Esports. Słabe wyniki formacji sprawiły, że europejski kolektyw zdecydował się na zmiany, których ofiarą będzie polski zawodnik sprowadzony do zespołu na przełomie 2020 i 2021 roku. W jego miejsce testowany jest Oscar „ozzy” Scott, który występował ostatnio w HSDIRR. 

W przeddzień Wielkanocy nieprzyjemne informacje dotarły z obozu G2 Esports. Jak udało się ustalić naszej redakcji, z wyjściową piątką definitywnie pożegnał się były kapitan THOSE GUYS, Aleksander „zeek” Zygmunt, który był częścią drużyny od stycznia 2021 roku.

Pod banderą G2 Esports zeek wygrał Red Bull Home Ground, jednak po premierowym sukcesie nastąpił okres gorszych występów. G2 Esports nie awansowało na premierowe VCT Masters, a w pierwszych kwalifikacjach, które miały przybliżyć ich do VCT w Reykjavíku polegli w starciu z Vitality.

W miejsce zeeka testowany jest aktualnie były zawodnik HSDIRR, Oscar „ozzy” Scott. Prawdopodobnie miałby on zostać nowym prowadzącym międzynarodowej formacji. Debiutu Brytyjczyka w G2 Esports, prawdopodobnie w roli stand-ina, należy się spodziewać już podczas drugich kwalifikacji VCT Challengers.

Aktualny skład G2 Esports prezentuje się w następujący sposób: 

  • Óscar „mixwell” Cañellas Colocho
  • Patryk „Patitek” Fabrowski
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • Ardis „ardiis” Svarenieks
  • Neil „neilzinho” Finlay
  • Aleksander „zeek” Zygmunt (ławka rezerwowych)

O ile nie ulega wątpliwości, że zeek mógłby z łatwością znaleźć dla siebie angaż w innej topowej organizacji, o tyle można podejrzewać, że ktoś musiałby za niego wyłożyć kwotę wykupu, która opiewa na nieznaną redakcji sumę. Identyczny scenariusz oglądaliśmy wszak w przypadku Davida „Davidp” Prinsa.

*

Fot. Łukasz Twardowski / eMinePro

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze