zeek oficjalnie w Acend. Duet z THOSE GUYS znów razem

zeek oficjalnie w Acend. Duet z THOSE GUYS znów razem

03.06.2021, 04:06:59

Potwierdziły się doniesienia naszej redakcji o transferze Aleksandra „zeeka” Zygmunta do austriackiej organizacji Team Acend. Były reprezentant G2 Esports zasilił szeregi mistrzów pierwszego europejskiego VCT Masters, a co za tym idzie, będzie on ponownie występował u boku Patryka „starxo” Kopczyńskiego, z którym latem ubiegłego roku tworzył polską formację THOSE GUYS. 

Jedna z najbardziej ekscytujących historii transferowych na europejskiej scenie VALORANT w końcu dobiegła końca. Wczorajszego wieczoru austriacka organizacja Acend oficjalnie pożegnała się z Jose Luisem „koldamentą” Aranguren Herrero, a powitała w swoich szeregach byłego reprezentanta G2 Esports – Aleksandra „zeeka” Zygmunta, który kilka godzin wcześniej rozstał się z dotychczasowym pracodawcą.

– Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim, którzy byli ze mną w ciągu tych kilku miesięcy. Współtworzenie organizacji takiej jak G2 było jednym z moich największych marzeń i zawsze będę wdzięczny za możliwość, którą mi dali. Świetnie się bawiłem z zespołem i zdobyłem dużą wiedzę oraz doświadczenie, które pomogły mi iść naprzód! – skomentował w oficjalnym oświadczeniu zeek.

Dla zeeka angaż w Acend oznacza nic innego jak ponowną grę u boku Patryka „starxo” Kopczyńskiego, czyli jego dobrego przyjaciela, z którym w ubiegłym roku współtworzył zespół THOSE GUYS. Dla Polaka nie będzie to jednak jedyny reunion, gdyż w austriackiej organizacji spotka się on również z byłymi kolegami z Nolpenki – Mehmetem Yağızem „cNedem” İpekem i Laurynasem „Nbs” Kisieliusem, czyli szkoleniowcem formacji.

Co ciekawe, pomimo przewijających się plotek, prowadzenie w Acend przejmie nie zeek, a Santeri „BONECOLD” Sassi.

Aktualny skład Acend: 

  • Santeri „BONECOLD” Sassi
  • Patryk „starxo” Kopczyński
  • Vladyslav „Kiles” Shvets
  • Mehmet Yağız „cNed” İpek
  • Aleksander „zeek” Zygmunt
  • Laurynas „Nbs” Kisielius (trener)

Fot. G2 Esports / Entropiq Team

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze