zeek i starxo z ostatnią szansą na playoffy VCT Masters. SuperMassive Blaze spróbuje wziąć rewanż na Acend

zeek i starxo z ostatnią szansą na playoffy VCT Masters. SuperMassive Blaze spróbuje wziąć rewanż na Acend

16.09.2021, 12:00:27

Nadszedł czas na ostatni dzień fazy zasadniczej VCT Masters Berlin. Już dziś poznamy komplet drużyn, które wezmą udział w playoffach imprezy, a co za tym idzie, dowiemy się, czy EMEA wystawi maksymalną możliwą liczbę reprezentantów. Aleksander „zeek” Zygmunt i Patryk „starxo” Kopczyński ponownie staną w szranki z SuperMassive Blaze.

Dla Acend i tureckiej drużyny marzeń będzie to trzecie bezpośrednie starcie. W finale górnej drabinki VCT Challengers EMEA po szalonej serii BO3 lepszy okazał się Melih „pAura” Karaduran i jego kompani, jednak na inaugurację VCT Masters Berlin polski duet i spółka nie mieli litości dla rywali i zmietli ich z planszy rezultatem 2:0.

Wczoraj SuperMassive Blaze musiało się zresztą solidnie namęczyć przeciwko Paper Rex. Zawodnicy z Singapuru, Malezji i Indonezji postawili solidny opór wicemistrzom EMEA, jednak rzutem na taśmę Turcy zameldowali się w meczu o wszystko. Dla przypomnienia Acend w dość słabym stylu przegrało za to starcie z koreańskim Vision Strikers.

Środowe potyczki stanęły jednak przede wszystkim pod znakiem genialnego występu G2 Esports. Auni „AvovA” Chahade i spółka jako pierwszy zespół w historii pokonali na międzynarodowej scenie Sentinels i tym samym zapewnili sobie awans do playoffów z pierwszego miejsca w grupie D.

Oczekiwaniom nie sprostało za to Vivo Keyd, które po mocno wyrównanej serii przegrało ostatecznie z KRÜ Esports 0:2. Tym samym znamy już sześć ekip, które zawalczą w fazie pucharowej, a ostatnie miejsca przypadną Acend/SuperMassive Blaze i Gambit/Crazy Raccoon.

Harmonogram dzisiejszych meczów na VCT Masters Berlin: 

  • 15:00 – Acend vs. SuperMassive Blaze
  • 18:00 – Gambit Esports vs. Crazy Raccoon
  • 21:00 – Sentinels vs. F4Q

Wszystkie mecze w ramach VCT Masters Berlin wraz z polskim komentarzem możecie śledzić na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Colin Young-Wolff / Riot Games

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze