zeek i starxo o krok od triumfu w Red Bull Home Ground. Polacy podejmą Team Liquid

zeek i starxo o krok od triumfu w Red Bull Home Ground. Polacy podejmą Team Liquid

07.11.2021, 15:06:15

Polski duet występujący pod banderą Acend już dziś może sięgnąć po kolejny prestiżowy tytuł. Aleksander “zeek” Zygmunt i Patryk “starxo” Kopczyński staną przed szansą na triumf podczas Red Bull Home Ground i zainkasowanie 20 tysięcy euro. 

Na ten moment o występach Acend podczas Red Bull Home Ground można powiedzieć jedynie, że były po prostu niesamowite. Piątka dowodzona przez Santeriego „BONECOLDA” Sassiego nie przegrała jeszcze nawet jednej mapy, a w starciu z mistrzami VCT Masters Berlin, Gambit Esport, przeorali rywala 13:0. 

Wczorajszy półfinał z Vodafone Giants był dla Acend jedynie formalnością. Mehmet Yağız „cNed” İpek i spółka zniszczyli przeciwników 2:0 i zameldowali się w wielkim finale, w którym po zwycięstwie z TENSTAR czekało Team Liquid. 

Starcie Acend z Team Liquid może być bez cienia wątpliwości niesamowicie emocjonującym meczem. Angaż Nabila “Nivery” Benrlitoma w szeregach amerykańskiej organizacji dał im dużo jakości, a w obliczu niepewnego Fnatic i przeżywającego kolejny kryzys G2 wszystko wskazuje na to, że zobaczymy dziś po prostu dwie najlepsze formacje Starego Kontynentu. 

Finałowe starcie pomiędzy Acend oraz Team Liquid zostało zaplanowane na godzinę 20:00. Na triumfatora Red Bull Home Ground 2 czeka nagroda główna w postaci dwudziestu tysięcy euro. Spotkanie na polskim watchparty można oglądać na kanale Nsane’a. 

Fot. Colin Young-Wolff / Riot Games

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze