Zbrojson i Aki liderami grup po pierwszym dniu Ultraligi TFT

29.06.2021, 13:11:13

Za nami premierowe potyczki w ramach drugiego sezonu Ultraligi Mistrzostw Polski TFT. Po pierwszych dwóch meczach w obu grupach na czele w zestawieniu A utrzymuje się Bartłomiej „Zbrojson” Zbroja reprezentujący x-kom AGO, a drugiej tabeli przewodzi z kolei Alan „Aki” Biały występujący pod banderą Izako Boars. 

Zmagania rozpoczęliśmy oczywiście od grupy A, gdzie świetne wejście zanotował wspomniany już wcześniej Zbrojson. Kompozycja pod Redeemed z mocną Lux oraz Vel’Kozem zagwarantowała duży komfort, który finalnie przełożył się na końcowy triumf. Najniższe lokaty przypadły Krzysztofowi „Rycerzowi Kokonu” Lechowi oraz Andrzejowi „traviscvat” Fiksowi, a pierwszą czwórkę zamknęli Kacper „Shircane” Piśnia, Szymon „shreddin” Jakubowski i Maciej „Kezman” Gramacki.

Ludzie mówią, że mamy grupę śmierci, ale dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia. Nie interesuje mnie nic innego niż awans z pierwszego miejsca – mówił nam Zbrojson przed premierową kolejką. Oczekiwania zrównały się póki co z rzeczywistością, bo Zbroja jako jedyny gracz w pierwszym tygodniu zapisał na swoim koncie dwa triumfy.

W grupie B premierowe zwycięstwo zgarnął z kolei Alan „Aki” Biały, który w końcówce pierwszego lobby mocno zdystansował się od rywali. W drugiej partii reprezentant Izako Boars uplasował się za to na najniższym stopniu podium, a w finałowej batalii Nadim „Lelouch” Maani uznał wyższość Łukasza „Sage” Strzyżewskiego.

Kolejne spotkania w ramach Ultraligi Mistrzostw Polski TFT zostaną nam zaserwowane już w najbliższy poniedziałek. Oglądać zmagania najlepszych rodzimych taktyków możecie na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. x-kom AGO / Izako Boars

Tagi:
Aki Ultraliga TFT Zbrojson
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze