Zbliża się światowe święto VALORANTA. Najlepsi na świecie poznali drabinkę na Masters

Zbliża się światowe święto VALORANTA. Najlepsi na świecie poznali drabinkę na Masters

16.05.2021, 13:12:06

To będzie pierwszy taki wyjątkowy turniej VALORANT. Turniej, który zgromadzi w jednym miejscu najlepsze ekipy z całego świata, a te pierwszy raz otrzymają okazję konfrontacji ze stylem odmiennym dla swojego kontynentu. VALORANT Masters tuż-tuż, a wczoraj poznaliśmy drabinkę turniejową na to specjalne wydarzenie.

Europejskich kibiców najbardziej przejmują losy Fnatic oraz Teamu Liquid. Ci pierwsi z uwagi na nieco niższe rozstawienie zmagania rozpoczną z najwcześniejszego pułapu. Premierowym przeciwnikiem pomarańczowo-czarnych będzie duma Ameryki Łacińskiej – KRU Esports. Czy chilijsko-argentyńska mieszanka sprezentuje swojemu włodarzowi – Sergio Aguero – prezent na pożegnanie z Manchesterem City?

Co prawda Team Liquid swojego premierowego rywala jeszcze nie poznał, jednak wie, czego może się spodziewać. A dzięki wyższemu rozstawieniu może oglądać swoje potencjalne ofiary i analizować ich grę. Adil “ScreaM” Benrlitom i spółka zmierzą się z triumfatorem starcia pomiędzy Version1 z Ameryki oraz Crazy Racoon – japońsko-koreańską mieszanką.

Liquid bez wątpienia jest w gazie, a to ponoć nawet nie finalna postać potęgi, która jest w tym zespole budowana. Po niedawnym dołączeniu Jammpiego pojawiły się bowiem kolejne, głośne plotki. Według francuskiego dziennikarza – neLa – do drużyny ma dołączyć brat ScreaMa – Nivera. Z jednym takim ciężko już walczyć, ale jak zdzierżyć dwóch?

VALORANT Masters

Fot. Riot Games

Turniej wystartuje już 24 maja i potrwa do 30 maja. Całe wydarzenie odbędzie się w stolicy Islandii – Reykjaviku. Triumfator zawodów zgarnie 200 tysięcy dolarów, jednak najważniejsza nagrodą są punkty, które przybliżą uczestników do udziału w mistrzostwach świata. Mistrzostwach, które zwieńczą cały sezon.

Fot. Team Liquid

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze