Zawsze poważny Rekkles odkrywa w sobie duszę memiarza – ESPORTÓWKA

Zawsze poważny Rekkles odkrywa w sobie duszę memiarza – ESPORTÓWKA

26.03.2021, 08:34:04

O kobiecie, która kiedyś pojawiała się na łamach Weszło Esport, a dziś podbija Forbesa, najlepszych przyjaciołach zawodników CS:GO, niechcianym bracie Valve i niekoniecznie zawsze poważnym Rekklesie opowie dzisiejsza ESPORTÓWKA.

25 przed 25

Pamiętacie listę Forbesa “30 under 30”, w której za wybitne dokonania w kategorii “Sports & Games” wyróżniony został m.in. Marcin “Jankos” Jankowski? To co w takim razie powiedzie na polską klasyfikację “25 przed 25” z Wiktorą Wójcik w gronie nominowanych laureatek? Niegdyś skupialiśmy na niej uwagę w ramach cyklu “Kobiety w esporcie”, dziś podziwia ją cały kraj. Gratulujemy!

Pozyskanie ponad 2000 streamerów, realizacja kampanii dla Playa i Netfliksa, pomoc w stworzeniu produktu Streamcoi (oprogramowanie dla organizacji e-sportowych, dzięki któremu zarządzają i monetyzują zakontraktowanych streamerów), w uzyskaniu 1,5 mln euro finansowania oraz zbudowaniu marki. To lista dokonań Wiktorii Wójcik, współzałożycielki inStreamlyczytamy na łamach Forbesa.

Kto i dlaczego?

Zastanawialiście się, kto i dlaczego jest najlepszym kumplem fera, GuradiaNa, olofmeistera czy Janko? Cholera, ten rain musi mieć coś w sobie…

#ez4ence

#ez4dycha

Niechciany brat

Counter-Strike to niechciane dziecko Valve, które nie dostało niczego od rodziców i wszystko musiało wywalczyć samemu, podczas gdy Dota 2 była rozpieszczana do przesady? Słuchaj, repo – kupujemy tę narrację.

Rekordowa Ultraliga

Pandemiczne ograniczenia, brak finałów LAN-owych, komentatorzy podzieleni na grupy i wciąż najwyższy poziom realizacyjny spośród lig regionalnych w Europie. A widzowie to doceniają. Piąty sezon Ultraligi osiągnął rekord oglądalności w Internecie. Mało wam? Doliczcie do tego telewizję!

Zawsze poważny Rekkles?

A jednak chłop potrafi się zaśmiać…

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze