Zagramy w turnieju piłkarskim ESPORT GRA by GG League

Zagramy w turnieju piłkarskim ESPORT GRA by GG League

29.07.2021, 19:02:07

Wszędzie, ale na boisku piłkarskim to się nas nie spodziewaliście. Już 7 sierpnia otrzymacie wyjątkową okazję wyśmiania piłkarskich “popisów” swoich ulubionych redaktorów esportowych. Otrzymaliśmy bowiem zaproszenie do turnieju piłkarskiego ESPORT GRA by GG League. Obiecujemy, że wygramy co najmniej tyle samo spotkań, co kadra na ostatnim EURO.

ESPORT GRA by GG League to piłkarska inicjatywa, jakiej w polskim esporcie jeszcze nie było. Gwiazdy, pracownicy organizacji, idole młodzieży no i my – tak pokrótce będzie wyglądać turniejowa stawka, w której dotychczas zameldowała się reprezentacja organizatorów turnieju. W ich przypadku taktyka jest prosta – w trakcie meczu nasz najemnik wylewa wodę na turniejową konsolę i spokojnie strzelamy do pustej bramki.

Część z was może zastanawiać się, jak zamierzamy grać w piłkę nożna, kiedy nasza kadra redakcyjna liczy zaledwie trzy osoby. Spokojnie, zadbaliśmy o to. Z tej specjalnej okazji sięgnęlismy po największe eweszlackie dinozaury a także osoby, które najzwyczajniej w świecie mają stworzyć w naszej drużynie piłkarski fundament. I oto jesteśmy:

  • Szymon Groenke
  • Krystian Terpiński
  • Kamil Kowala
  • Paweł Książek
  • Łukasz Twardowski
  • Dominik Stokłosa
  • Radosław Makuch
  • Maciej Żuchowski

To prawdopodobnie najpotężniejsza piłkarska kadra w historii portalu. Bo jedyna. 7 sierpnia chcemy zobaczyć choć część z was na jednym z obiektów Legii Warszawa, gdzie odbędzie się całe wydarzenie. Ci, którzy się nie pojawią, mogą czuć się zaproszeni na specjalną transmisję z wydarzenia, którą będzie można śledzić na oficjalnym kanale GG League w tym miejscu.

A co z resztą rywali? Spokojnie, ich sylwetki będziecie poznawać w najbliższych dniach. Już teraz zapiszcie się jednak do naszego oficjalnego fanklubu, bo po kolejnych ogłoszeniach możecie zmienić ulubioną drużynę.

Fot. Radosław Makuch

Tagi:
ESPORT GRA by GG League
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze