Za Rekklesem w ogień i na kwarantannę. Jankos brutalnie o NA i EU – ESPORTÓWKA

Za Rekklesem w ogień i na kwarantannę. Jankos brutalnie o NA i EU – ESPORTÓWKA

21.11.2020, 08:12:07

Jak bardzo poświęcisz się, by odpowiednio przywitać nową gwiazdę w drużynie? Tłumaczy szef produkcji wideo G2 Esports. A w dodatku Jankos zadaje ważne pytania, gab odziera M1-Gaming z resztek godności, CS:GO szykuje się na prawdziwe święto, a Team Vitality i Ninjas in Pyjamas obwieszczają wszem i wobec swoją miłość. Tylko czy świat jest gotowy na romans tego kalibru?

Wszystko dla Rekklesa

Rzuciliśmy wszystko, co akurat robiliśmy robiliśmy, w ciągu kilku godzin wskoczyliśmy do samolotu, polecieliśmy do Szwecji, nakręciliśmy wideo i wróciliśmy do kraju. Następny tydzień spędzimy na kwarantannie, ale mam nadzieję, że naprawdę podobało się wam to, co zrobiliśmy w tak krótkim czasie – zdradził kulisy przedstawienia Rekklesa w nowych barwach Charles z ekipy filmowej G2 Esports.

I transfer roku stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Jankos miażdży dwa kontynenty [ZOBACZ JAK]

Człowieku, ty lepiej nie wkurzaj Marcina. Jeśli wyprowadzisz z równowagi krwawego leśnika z Poznania, może oberwać się nie tylko tobie, ale dwóm kontynentom. Chcesz tego?

Uważasz, że bycie drugą najlepszą drużyną świata, jest złe? Myślisz, że obecność w gronie czterech najlepszych zespołów globu to powód do śmiechu? Dobra, dobra… Jeśli G2 Esports powinno się wstydzić, co w takim razie z całą pieprzoną Ameryką Północną jako regionem? Co z resztą cholernej Europy?rzucał serią pytań retorycznych wyraźnie zirytowany Jankos podczas transmisji na żywo. No właśnie anonimowy gościu z Internetu, co z tym wszystkim?

POLUB WESZŁO ESPORT NA FACEBOOKU

A w Polsce nadal jak w lesie…

Teoretycznie nie znamy perspektywy drugiej strony. Praktycznie – jesteśmy przyzwyczajeni, że na krajowej scenie ważne sprawy rozwiązuje się z przedszkolnym zacięciem. Gabriel “gab” Jaroszuk został wykopany z M1-Gaming, choć nikt mu nawet o tym nie powiedział. 

Śmieszna akcja ogólnie, bo dowiedziałem się o tym od znajomego, a nie bezpośrednio od nich. I nie mam nic do tego, bo mogą robić, co chcą, aczkolwiek po sześciu miesiącach wspólnej gry myślałem, że chłopacy zachowają się doroślej – czytamy. Pół roku… pół roku i wszystko, jak krew w piach. 

Do miliona jeden krok

Weszło Esport przebiło nie tak dawno granicę 8 tysięcy polubień na Twitterze, 5 tysięcy fanów na Facebooku czy tysiąca subskrypcji na YouTube. Nieźle, co? Na historyczną chwilę czeka też twitterowy profil CS:GO. Do zebrania miliona śledzących pozostało już naprawdę niewiele – nieco ponad sześć tysięcy. No dajcie im lajka…

Awwww… <3

A skoro przy Twitterze jesteśmy – medium społecznościowe stało się wczoraj miejscem narodzin wielkiej miłości. Team Vitality i Ninjas in Pyjamas postanowiły dłużej się nie ukrywać, ogłaszając wszem i wobec, że łączy ich coś więcej niż tylko miano esportowych klubów. Tak intensywnego romansu nie powstydziliby się się Romeo, Julia, a nawet gimnazjalne TikTokerki. Cóż – wspólne porażki łączą…

Friz, Ty człowieku renesansu!

Gość jest jednym z najpopularniejszych YouTuberów w Polsce, zgarnia ogromny hajs, co kilka miesięcy zmienia willę, by mieszkać w niej z ziomkami i prawdopodobnie mógłby nie pracować już do końca życia. A jednak ideały biorą górę. Kto by pomyślał, że w największym kotle transferowym League of Legends asystentem trenera 100 Thieves zostanie właśnie Friz.

Włosy mocy

A na koniec – tuż przed półfinałem ESL Mistrzostw Polski – zadajcie sobie jedno ważne pytanie. To jeszcze SZPERO czy już Super Saiyain? Na miejscu Actiny PACT mocno obawiałbym się o swoje życie…

POLUB WESZŁO ESPORT NA FACEBOOKU

 Fot. Riot Games / Michał Konkol
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze