Z kim zmierzy się Izako Boars w European Development Championship?

Z kim zmierzy się Izako Boars w European Development Championship?

05.06.2021, 13:23:14

Organizatorzy European Development Championship ogłosili komplet uczestników czwartego sezonu. W zmaganiach obserwować będziemy zaledwie siedmiu Polaków – w tym Izako Boars.

Jeszcze w maju awans do European Development Championship wywalczyli reprezentanci Izako Boars. Z pomocą Pawła “byaliego” Bielińskiego Dziki wygrały bowiem nadwiślańskie kwalifikacje do międzynarodowych rozgrywek. Stając na szczycie ESPORT NOW Cup, podopieczny Bartosza “Hypera” Wolnego zostawili za sobą m.in. Pompa Team, M1 EDEN czy los kogutos.

Zwycięsko z drogi kwalifikacji zeszli ponadto Bułgarzy z Teamu Fiend i ukraińskie ex-Marlian eSports. To oni w międzynarodowych eliminacjach wyprzedzili choćby MAD Lions Jakuba “kubena” Gurczyńskiego czy Pompa Team.

Pozostałe trzynaście miejsc zapełniły formacje z bezpośrednio zaproszone przez organizatorów. Na liście tej nie zobaczymy jednak żadnej biało-czerwonej formacji. Nie zabrakło jednak polskich akcentów. Na linii startu EDC zameldowali się bowiem Mateusz “matty” Kołodziejczyk i Mateusz “n0tice” Wolniak wraz z belgijskim eClub Brugge.

Najwyżej rozstawioną w światowym rankingu sekcją jest rzecz jasna Entropiq (#15). Sporo kontrowersji wzbudzi zapewne przepustka wysłana do ukraińskiej Akumy (#19). W grze nie zabraknie też m.in. reprezentantów SKADE, DBL Poney, Young Ninjas, HYENAS, Sinners czy Sangals. Pełną listę uczestników znajdziecie na poniższej grafice:

Pełna lista uczestników czwartego sezonu European Development Championship. Fot. Fantasyexpo

Pełna lista uczestników czwartego sezonu European Development Championship. Fot. Fantasyexpo

Uczestnicy podzieleni zostaną na cztery nieznane jeszcze grupy. Awans do play-offów wywalczą po dwie najlepsze sekcje z każdego koszyka.

Rozgrywki odbywać się będą od 8 do 27 czerwca. W puli nagród ulokowano 30 tysięcy dolarów. Tytułem mistrzów trzeciego sezonu pochwalić może się bułgarskie SKADE, które bez wątpienia ma ambicje, aby sukces sprzed miesiąca powtórzyć.

Fot. Polska Liga Esportowa

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze