Z czytelnikami, Ekesem, DD, Dziukensem i Maćkowskim – koncert życzeń i moc życzeń

Z czytelnikami, Ekesem, DD, Dziukensem i Maćkowskim – koncert życzeń i moc życzeń

29.12.2020, 17:23:26

Koncert życzeń i moc życzeń na nowy rok zdominowały ostatnią audycję „Weszło w Esport” w 2020 roku. Na antenie Weszło FM gościliśmy czytelników eweszlo.pl oraz osobistości branżowe – Maksymiliana Ekesa, Damiana „DD Esport” Dąbrowskiego, Kamila „Dziukensa” Dziuka i Michała Maćkowskiego. Zapraszamy do odsłuchu wspólnie z marką LOTTO

Co słychać w esporcie u progu 2021 roku? Czego życzymy sobie w nowym roku i jakiej rzeczywistości chcielibyśmy uniknąć? Jak wygląda sytuacja w poszczególnych sektorach branży i jakie pytania najbardziej trapią czytelników oraz kibiców sportów elektronicznych? Wszystkiego dowiecie się ze specjalnej odsłony audycji „Weszło w Esport”, w której oprócz osób związanych z sektorem na polu zawodowym gościliśmy też naszych czytelników i słuchaczy Weszło FM.

2020 rok był wyjątkowy. Zarówno w negatywnym, jak i pozytywnym sensie. Dla nas było to jednak przede wszystkim 365 dni pełnych świetnych rozmów na antenie Weszło FM. Najlepsze programy z cyklu „Polski Esport” znajdziecie w tym miejscu.

Fot. Pixabay
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze