Niewidzialny Yoru pokazany przez Riot Games. Jaka będzie nowa postać w Valorant?

Niewidzialny Yoru pokazany przez Riot Games. Jaka będzie nowa postać w Valorant?

10.01.2021, 11:03:16

Choć nieoficjalne doniesienia mówiły o nim od dawna, Riot Games pierwszy raz zaprezentował nowego agenta w Valorancie. Fabularna animacja z Yoru w roli głównej zapowiedziała bowiem drugi odcinek gry.

Przecieki opisującego nowego agenta pojawiły się w sieci w zeszłym tygodniu. To wówczas zobaczyliśmy, jak może wyglądać i czym charakteryzować się nadchodząca postać. Pracownicy Riot Games oficjalnie nie odnieśli się jednak do informacji pojawiających się w sieci. Czekali bowiem do zapowiedzi drugiego odcinka aktu pierwszego.

Fabularna animacja krótkometrażowa nie zdradza szeregu zmian, które mogą pojawić się w grze po starcie kolejnego etapu. Mimo to producenci rzucili wreszcie światło na nowego bohatera. I cóż – wideo promocyjne niejako potwierdza wcześniejsze przypuszczenia dotyczące charakteru i umiejętności Yoru.

Agent kreowany jest na szturmowca lub lurkera, który za pomocą teleportów, wysyłania fałszywych znaków, granatów błyskowych czy też mocy zapewniającej mu niewidzialność sieć będzie chaos na mapie.  

Umiejętności Yoru:

  • C – FAKEOUT – Stwórz echo fałszywych kroków, które można wysłać w dowolne miejsce do przodu lub postawić pod sobą.
  • E – GATECRASH – Wyślij portal do przodu lub postaw pod sobą, by następnie móc teleportować się do wybranego miejsca. Czas wykorzystania skoku przenoszącego gracza w wybraną część mapy jest ograniczony.
  • Q – BLINDSIDE – Wykorzystaj “granaty błyskowe”, które aktywują się dopiero po odbiciu od wszelkiego rodzaju powierzchni – nie tylko ścian, ale na przykład sufitów, podłoża czy skrzyń.
  • X – DRYF WYMIAROWY – Załóż maskę, która sprawi, że staniesz się niewidzialny oraz niewrażliwy na obrażenia przeciwników. 

Odcinek drugi pierwszego aktu jest też pretekstem do wprowadzenia kolejnej przepustki bojowej. Ta zapewni graczom możliwość zdobywania dodatków graficznych pokroju skórek i przywieszek do broni, a także malunków graffiti. Producenci zdecydowali się również wprowadzić pakiet skinów pt. Run-It-Back, który zawierać będzie ulubione pozycje graczy z pierwszego epizodu.

Valorant Episode 2 Act 1 wejdzie w życie 12 stycznia. Przepustka obowiązywać będzie do 1 marca.

Fot. Riot Games
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze