xms opuszcza Heretics, coldzera zakażony COVID-19, TACO i dead zbudują nowy zespół – ESPORTÓWKA

xms opuszcza Heretics, coldzera zakażony COVID-19, TACO i dead zbudują nowy zespół – ESPORTÓWKA

07.11.2020, 23:46:59

Alexandre „xms” Forté opuszcza Heretics i opowiada o problemach z atmosferą po odejściu Nabila „Nivery” Benrlitoma, Epitácio „TACO” de Melo i Ricardo „dead” Sinigaglie na czele nowego projektu, reprezentacja Polski poza VALORANT Spike Nations, Izako Boars i Actina PACT w pogoni za sukcesem Wisły All in! Games Kraków, coldzera zakażony koronawirusem – zapraszamy na dzisiejszą ESPORTÓWKĘ. 

Heretycy z kolejnymi problemami kadrowymi 

Podobno w Paryżu nadal nie opadł kurz po transferze Nabila „Nivery” Benrlitoma do Vitality, a już teraz przez Heretics przechodzi kolejna burza kadrowa. Zespół zdecydował się opuścić Alexande „xms” Forté, który wytłumaczył to swoimi problemami zdrowotnymi i prywatnymi, ale też przede wszystkim kiepską sytuacją wewnątrz drużyny. Doświadczony Francuz stwierdził w emocjonalnym wpisie, że atmosfera i kierunek obrany przez formację były dalekie od ideału.

 TACO i dead na czele nowej brazylijskiej piątki 

Byli reprezentanci MIBR nie próżnują – donosi między innymi Tomasz Jóźwik. Dziennikarz portalu cybersport.pl w swoim najnowszym artykule informuje o tym, że Epitácio „TACO” de Melo oraz zbanowany niedawno trener – Ricardo „dead” Sinigaglie pracują nad utworzeniem nowego latynoskiego kolektywu. Informacje potwierdził między innymi znany insider – Jarek „Dekay” Lewis, który w swoim raporcie zaznaczył, że w nowej drużynie mają też występować João „felps” Vasconcellos, Eduardo „dumau” Wolkmer i Bruno „latto” Rebelatto, a Brazylijczycy mieli już podjąć pierwsze rozmowy z zainteresowanymi ich usługami organizacjami.

Actina PACT, Izako Boars i Farming Simulator spróbują powtórzyć sukces Wisły 

Actina PACT, Izako Boars oraz Farming Simulator (oskarish, mono, STOMP, morelz, Olfii) wezmą udział w Nine to Five 6 Dawn, czyli turnieju kwalifikacyjnym do głównego etapu rozgrywek, które kilka dni temu wygrała Wisła All in! Games Kraków. Eliminacje rozpoczną się 9 listopada, a do zgarnięcia jest aż osiem slotów, więc raczej możemy spać spokojnie. W stawce najwyżej notowanymi formacjami są wszak takie marki jak Copenhagen Flames, Nexus, SJ czy Cyber Legacy.

erdote w półfinale Iberian Cup 

Robert „erdote” Nowak, reprezentujący na co dzień barwy Vodafone Giants, w półfinale Iberian Cup. Formacja Polaka w ćwierćfinałowym starciu hiszpańskich rozgrywek pokonała S2V Esports wynikiem 3:1.

coldzera zarażony koronawirusem

Marcelo „coldzera” David zarażony COVID-19. Brazylijski gwiazdor poinformował o chorobie na swoim profilu na Instagramie. Na ten moment nie wiadomo, czy w związku z tym przełożone zostaną mecze z udziałem FaZe w ramach IEM Bejing-Haidian.

Polacy odpadają z turnieju Spike Nations

Reprezentacja Polski na turnieju Spike Nations z Jakubem „Lotharem” Szygulskim i Pawłem „sajem” Pawelczakiem na czele pożegnała się z rozgrywkami już na fazie grupowej. Biało-czerwona piątka pokonała tylko Włochów, którzy lekko mówiąc – nie byli najbardziej wymagającym przeciwnikiem na świecie.

Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze