x-kom walczy o triumf w X-BET.co Invitational, kolejny mecz AGO w OGA Counter PIT
CS:GO
Newsy

x-kom walczy o triumf w X-BET.co Invitational, kolejny mecz AGO w OGA Counter PIT

11.08.2018, 09:42:00

Wszyscy entuzjaści polskiego Counter-Strike’a mogą mieć powody do zadowolenia. Dzisiaj zobaczymy w akcji x-kom team oraz AGO Esports. Zespół Patryka „Patitka” Fabrowskiego podejmie Bpro w wielkim finale X-BET.co Invitational, natomiast Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i jego koledzy zagrają z HAVU w półfinale drabinki wygranych OGA Counter PIT.

Najpierw na placu boju zobaczymy właśnie x-kom team, który na swojej drodze do wielkiego finału internetowych rozgrywek pokonał Smoke Criminals oraz EURONICS. O triumf w całych zmaganiach oraz pięć tysięcy dolarów nagrody Polacy zmierzą się z bułgarskim Bpro, które wcześniej rozprawiło się z Nexus oraz Endpoint. 

Reprezentanci AGO Esports rozpoczną swoje spotkanie zaledwie godzinę później. Po ostatnim zwycięstwie nad x-kom teamem „Jastrzębie” nadal znajdują się w drabince wygranych rozgrywek OGA Counter PIT i mają dobrą okazję na kontynuowane zwycięskiej passy. Dzisiaj ich rywalem będzie fińskie HAVU. W przypadku wygranej Mateusz „TOAO” Zawistowski i spółka podejmą triumfatora starcia pomiędzy Nordavind a EURONICS.

  • 17:00 – Bpro vs x-kom team – BO3
  • 18:00 – AGO Esports vs HAVU – BO3

Transmisja z wielkiego finału X-BET.co Invitational z udziałem x-kom teamu dostępna będzie tutaj.

fot. GGLeague/Maciej Kołek

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze