x-kom team zagra w finale X-BET.co Invitational 3
CS:GO
Newsy

x-kom team zagra w finale X-BET.co Invitational 3

09.08.2018, 16:05:00

x-kom team okazał się lepszy od swojego półfinałowego rywala EURONICS i zagra w wielkim finale internetowego turnieju X-BET.co Invitational 3. Spotkanie to nie należało jednak do najłatwiejszych, tym bardziej, że na trzeciej mapie Polacy występowali z trenerem.

We wspomnianych rozgrywkach x-kom team radzi sobie całkiem nieźle. W fazie grupowej wygrał dwa mecze – najpierw pokonał SuperJymy (16:12), a później Fnatic Academy (16:14). Dzięki temu do playoffów awansował z pierwszego miejsca, by w pierwszej rundzie ograć 2:1 Smoke Criminals.

Półfinał rozpoczął się od Inferno, które wybrali rywale Polaków. Mapa ta była jednostronna, ale na korzyść EURONICS. Krzysztof „stark” Lewandrowski i kompani byli bezradni. Ostatecznie przegrali 4:16. Na szczęście na swojej lokacji, Overpassie, odegrali się tym samym – oddali oponentom tylko cztery rundy, dzięki czemu mogliśmy oglądać decydująca mapę – Cache’a.

Na nim polska ekipa miała utrudnione zadanie, bo za STOMPA grał trener – imd. Choć nie zdobywał on zbyt dużo zabójstw, to x-kom i tak okazał się lepszy od przeciwników. To między innymi za sprawą dobrej dyspozycji starka, który na Cache’u zdobył 34 fragi. Ostatecznie Polacy wygrali 16:12 i awansowali do wielkiego finału.

  • x-kom team 2:1 EURONICS – Inferno 4:16, Overpass 16:4, Cache 16:12

W meczu o pierwsze miejsce x-kom team zmierzy się z Bpro lub Endopint. Samym awansem do tego etapu polscy zawodnicy zapewnili sobie minimum 2000 dolarów. Za zwycięstwo zgarną 5000 dolarów.

Fot. GG League/Maciej Kołek

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze