x-kom AGO zmienia prezesa, a Szumielewicz zakłada nowy projekt

x-kom AGO zmienia prezesa, a Szumielewicz zakłada nowy projekt

11.01.2021, 19:54:39

Nie samymi transferami człowiek żyje. Choć zmiany w x-kom AGO można określić swego rodzaju transferem. A może raczej awansem? Z posadą CEO organizacji pożegnał się bowiem Jakub Szumielewicz, który założył odrębny projekt. Jego miejsce zastąpił Maciej Opielski.

– To zaszczyt móc rozwijać się pod takimi skrzydłami Jakuba Szumielewicza! Dodawałeś dobrego wiatru kiedy uczyłeś, że sky is the limit. Naszym wspólnym marzeniem zawsze było latać wysoko i wiem, że dzięki naszej ciężkiej pracy, ambitnym wizjom i Twoim wsparciu nie ma rzeczy niemożliwych – napisał na Twitterze Opielski.

I teraz faktycznie może polecieć jak najwyżej, wszak rola prezesa czołowej, jeśli nie najlepszej organizacji w całym kraju to niemałe wyzwanie. Kłopotów jednak być nie powinno. Czujne oko Jakuba Szumielewicza na pewno zadbało o to, aby jego posadę zajęła właściwa osoba. 

– Dzisiaj odczuwam wielką dumę patrząc na nasz rozwój i zostanie przez Ciebie – Maciej Opielski – prezesem x-kom AGO! To dla mnie osobista, gigantyczna satysfakcja. Pamiętaj, że możesz na mnie zawsze liczyć – skomentował sukces kolegi Szumielewicz.

A co z byłym już CEO x-kom AGO? Tu historia nabiera tempa. Ten opuszcza posadę prezesa x-kom AGO, aby w pełni zaangażować się w zupełnie nowy projekt. Jaki? Do końca nie wiadomo, jednak jedno jest pewne. Jak mówi sama nazwa inicjatywy – będzie głośno.

I już jest, wszak wokół beloudGG momentalnie wyrosło mnóstwo znaków zapytania. 

– Jesteśmy nowym projektem skierowanym do aspirujących graczy komputerowych, którzy chcą wziąć udział w turniejach, pokazać się na scenie, wygrać nagrody, a przy tym świetnie się bawić. Zaprezentujemy Wam nowe podejście i zadbamy, by to właśnie o Was było głośno – czytamy na oficjalnym profilu beloudGG.

Cokolwiek by to nie było – z Szumielewiczem na czele jest skazane na sukces. A angaż Tomasza “Gimpera” Działowego, który z AGO obcuje nie od dziś, tylko w tym pomoże.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze