x-kom AGO powalczy o triumf w Spring Sweet Spring 3

x-kom AGO powalczy o triumf w Spring Sweet Spring 3

30.06.2021, 03:34:34

Reprezentanci x-kom AGO stoją przed wielką szansą na zafundowanie sobie nagrody pocieszenia po zajęciu drugiego miejsca w finałach ESEA Premier. Polska piątka dowodzona przez Damiana „Furlana” Kisłowskiego powalczy dziś w półfinale Spring Sweet Spring 3, który może przybliżyć ich do nagrody głównej w postaci czterdziestu tysięcy dolarów oraz przepustki na LAN Sweet LAN 2022. 

Wczorajszy dzień stanął pod znakiem kolejnego kroku wykonanego przez x-kom AGO w kierunku zwycięstwa w ramach Spring Sweet Spring. Ostatni polski kolektyw utrzymujący się w boju o tytuł mistrzowski, czek na czterdzieści tysięcy dolarów oraz bilet na LAN-owe finały cyklu bez większych trudności uporał się ze SKADE, które nie było w stanie zatrzymać świetnie dysponowanego Karola „rallena” Rodowicza i jego kompanów grających pod banderą „Jastrzęgbi”.

Dziś x-kom AGO czeka jednak kolejny trudny sprawdzian. Po pokonaniu Endpoint oraz SKADE następnym bossem do przejścia przez podopiecznych Mikołaja „miniroxa” Michałkowa będzie faworyzowane Entropiq. Dla Polaków będzie to niezwykle ważny mecz, który może nie tylko zagwarantować im awans do finału, ale również zastrzyk punktów w światowym rankingu drużyn.

Po drugiej stronie drabinki w boju o finał zmierzą się za to gracze Complexity oraz 1WIN. Oprawcy Anonymo Esports wydają się znajdować w beznadziejnym położeniu, ale w czystej teorii nie można wykluczyć, że sprawią kolejną niespodziankę.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach Spring Sweet Spring: 

  • 12:00 – x-kom AGO vs. Entropiq
  • 15:00 – Complexity vs. 1WIN
  • 18:00 – Finał Spring Sweet Spring 3

Polskojęzyczną transmisję z turnieju Spring Sweet Spring 3 możecie śledzić na oficjalnym kanale Good Game League.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze