x-kom AGO podejmie Wisłę All in! Games Kraków w poniedziałkowym hicie ESL MP

x-kom AGO podejmie Wisłę All in! Games Kraków w poniedziałkowym hicie ESL MP

29.03.2021, 14:13:21

Pierwszy dzień tygodnia, a my rozpaleni jak pochodnia. Czas na kolejne spotkania w ramach fazy zasadniczej ESL Mistrzostw Polski, a co za tym idzie, sporą dawkę emocji. O pierwszą lokatę powalczą reprezentanci Illuminar Gaming oraz x-kom AGO, które w hitowym starciu spotka się z Wisłą All in! Games Kraków. 

Poniedziałkowa naparzanka nad Wisłą rozpocznie się od meczu pomiędzy MAD DOG’S PACT i Pompa Teamem. Podopieczni Vincenta „VinSa” Józefiaka ku zaskoczeniu wielu kibicó zajmują aktualnie ósmą lokatę w tabeli i mając zaledwie jeden punkt przewagi nad Pompą ciężko ich nazwać faworytem podwójnego BO1. Konrad „koyot” Hadała i spółka bez cienia wątpliwości zrobią wszystko, żeby wygrzebać się ze strefy spadkowej i pokażą w tym meczu pazur, który być może pozwoli im nawet na zwycięstwo.

Po rozgrzewce kibiców czeka z kolei lawina emocji pod postacią potyczki x-kom AGO i Wisły All in! Games Kraków. Wiślacy dziś po raz pierwszy będą mogli korzystać ze wsparcia Mariusza „Loorda” Cybulskiego, który wraca po zawieszeniu za udział w skandalu trenerskim. Popularne „Jastrzębie” z Michałem „snatchiem” Rudzkim na czele prezentują jednak ostatnimi czasy bardzo dobrą formą i bez cienia wątpliwości będą oni faworytem boju na rodzim podwórku.

Poniedziałek zamknie za to mecz pomiędzy Illuminar Gaming oraz Izako Boars. W przypadku dwóch zwycięstw i potknięcia x-kom AGO IHG może nawet objąć prym w ligowej tabeli, ale Daniel „STOMP” Płomiński i spółka na pewno będą chcieli zrewanżować się za porażkę w ramach Fantasyexpo Spring Cup 2021.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach ESL MP: 

  • 16:30 – MAD DOG’S PACT vs. Pompa Team
  • 17:30 – Pompa Team vs. MAD DOG’S PACT
  • 18:30 – x-kom AGO vs. Wisła All in! Games Kraków
  • 19:30 – Wisła All in! Games Kraków vs. x-kom AGO
  • 20:30 – Izako Boars vs. Illuminar Gaming
  • 21:30 – Illuminar Gaming vs. Izako Boars

Wszystkie spotkania w ramach ESL Mistrzostw Polski możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze