x-kom AGO podejmie MAD DOG’S PACT w hicie drugiej kolejki PLE

x-kom AGO podejmie MAD DOG’S PACT w hicie drugiej kolejki PLE

29.09.2021, 06:55:47

Czas na środowy maraton zmagań w ramach PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Już dziś czekają nas trzy spotkania w formacie BO3, a najciekawiej zapowiada się bez cienia wątpliwości potyczka x-kom AGO z reprezentantami MAD DOG’S PACT. Maciej „F1KU” Miklas i jego kompani co prawda podejdą do starcia w roli faworyta, ale piątka dowodzona przez Dawida „lunAtica” Cieślaka będzie chciała przedłużyć dobrą passę. 

Po tygodniowej przerwie wraca rywalizacja w ramach najwyższego szczebla rozgrywkowego Polskiej Ligi Esportowej. Na serwerze zobaczymy dziś sześć rodzimych formacji, a także wyłonimy najpewniej tymczasowego lidera tabeli. W pierwszej kolejności na serwerze zameldują się reprezentanci HONORIS, którzy w inauguracyjnej kolejce po pięknym powrocie rozprawili się z x-kom AGO, a także M1 EDEN, które będzie dopiero debiutować w obecnym sezonie.

Prawdziwy hit czeka nas jednak dopiero o godzinie 16:00. Starcie MAD DOG’S PACT z x-kom AGO bez cienia wątpliwości można określić wszak meczem kolejki. Obie formacje są uznawane za jednych z głównych faworytów do końcowego triumfu i nie ulega wątpliwości, że na serwerze rozegra się prawdziwa wojna. Damian „Furlan” Kisłowski i jego kompani spróbują odkuć się za porażkę sprzed tygodnia, a podopieczni Vincenta „VinSa” Józefiaka będą chcieli udowodnić, że gładka wygrana przeciwko TPT nie była dziełem przypadku.

Środowy maraton domknie za to potyczka Izako Boars z Team ESCA Gaming. Ciężko wyobrazić sobie scenariusz, w którym piątka dowodzona przez Mateusza „TOAO” Zawistowskiego miałaby stracić punkty w starciu z underdogiem, ale Karol „repo” Cybulski i jego kompani są mocno zmotywowani do udowodnienia wszystkim entuzjastom rodzimej sceny, że wyciągają wnioski i potrafią je przekuć w lepszą dyspozycję.

PLE bez Snaxa czy innocenta. Anonymo zepchnięte do Dywizji Profesjonalnej

 Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach Polskiej Ligi Esportowej: 

  • 13:00 – HONORIS vs. M1 EDEN
  • 16:00 – MAD DOG’S PACT vs. x-kom AGO
  • 19:00 – Izako Boars vs. Team ESCA Gaming

Wszystkie mecze w ramach PGE Dywizji Mistrzowskiej śledzić możecie na oficjalnym kanale Polsat Games.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze