x-kom AGO i Wisła All in! Games Kraków przed kolejnymi wyzwaniami w ESEA Premier

x-kom AGO i Wisła All in! Games Kraków przed kolejnymi wyzwaniami w ESEA Premier

23.02.2021, 13:56:07

Wtorek upłynie pod znakiem kolejnych spotkań polskich drużyn w ramach rozgrywek ESEA Premier. Punktualnie o 19:00 w bój ruszy zarówno x-kom AGO, jak i Wisła All in! Games Kraków. Karol „rallen” Rodowicz i jego kompani staną w szranki z francuskim LDLC, a piątka dowodzona przez Grzegorza „SZPERA” Dziamałka zmierzy się z portugalsko-hiszpańskim SAW.

Na ten moment Polacy radzą sobie w ESEA Premier całkiem przyzwoicie. Najwyżej notowaną formacją jest aktualnie Anonymo Esports, które wygrało trzy z czterech rozegranych spotkań i wspólnie z ekipą Sprout dzieli pierwszą lokatę w grupie B. Tuż za ich plecami znajduje się z kolei x-kom AGO, które po trzech potyczkach ma dorobek sześciu punktów. Tylko jeden mecz rozegrał z kolei PACT, który siłą rzeczy okupuje dolną część zestawienia.

W grupie A tuż pod kreską znajduje się z kolei Wisła All in! Games Kraków, która rozegrała na ten moment zaledwie dwa mecze. Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego zwyciężyli dotychczas z GamerLegion i przegrali z Winstrike, a dziś będą mieli okazję na poprawienie bilansu w potyczce z SAW. Dla Krzyśka „Goofiego” Górskiego i jego kompanów może to być jednak relatywnie ciężkie wyzwanie, gdyż portugalski kolektyw ma na tę chwilę perfekcyjny bilans trzech zwycięstw przy takiej samej liczbie rozegranych spotkań.

x-kom AGO stanie z kolei w szranki z LDLC i ciężko zakładać inny scenariusz niż pewne zwycięstwo popularnych „Jastrzębi”. Francuski skład nie ma za sobą szczególnie udanego okresu, czego najlepszym dowodem powinny być porażki z Endpoint, Nemigą czy Sprout. Ostatni triumf trójkolorowych datuje się na 18 stycznia, kiedy w ramach ESL European Championship rozprawili się oni z Sangal.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach ESEA Premier: 

  • 19:00 – Wisła All in! Games Kraków vs. SAW
  • 19:00 – x-kom AGO vs. LDLC

Spotkania z udziałem rodzimych ekip wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnych kanałach ESL Polska.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze