x-kom AGO coraz bliżej pierwszej dwudziestki światowego rankingu

x-kom AGO coraz bliżej pierwszej dwudziestki światowego rankingu

30.08.2021, 23:46:56

Spory awans w najnowszym notowaniu prestiżowego rankingu drużyn CS:GO portalu hltv.org zaliczyli reprezentanci x-kom AGO, którzy znacząco przybliżyli się do pierwszej dwudziestki zestawienia. Podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa zajmują aktualnie 23 lokatę i zamykającego drugą dziesiątkę Sinners tracą zaledwie 17 punktów. 

Dobre występy x-kom AGO w IronWar Grand Prix 2021, ESEA Premier i Pinnacle Fall Series pozwoliły zebrać bardzo przyjemne plony. Reprezentanci warszawskiej organizacji dzięki zwycięstwom z takimi ekipami jak Endpoint, K23 czy bankaPEPSI pozwoliły wznieść się w światowym rankingu drużyn CS:GO o pięć lokat w górę.

Karol „rallen” Rodowicz i jego kompani zajmują tym samym 23 miejsce i w przypadku podtrzymania dobrej passy są w stanie już niebawem przebić się do drugiej dziesiątki zestawienia. Do dwudziestego Sinners tracą wszak oni zaledwie siedemnaście oczek, co przy dość napiętym terminarzu jest jak najbardziej realnym wyzwaniem.

Na dziewiętnastym miejscu utrzymało się z kolei ENCE reprezentowane przez Pawła ”
dyche” Dyche i Olka „hadesa” Miśkiewicza. Coraz bliżej wylotu z pierwszej trzydziestki jest za to Evil Geniuses Michała „MICHA” Müllera, które po czterech porażkach w ESL Pro League spadło na 26 miejsce.

Najnowsze notowanie rankingu nie przyniosło jednak zbyt wielu dobrych informacji odnośnie pozostałych polskich ekip. Na 60 miejscu uplasowało się Anonymo Esports, do którego po dwa punkty tracą zawodnicy Izako Boars oraz Wisły All in! Games Kraków. Pierwszą piątkę w kraju zamyka za to MAD DOG’S PACT.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze