Cel: pokonać 00Nation. x-kom AGO blisko play-offów Funspark ULTI

Cel: pokonać 00Nation. x-kom AGO blisko play-offów Funspark ULTI

14.09.2021, 10:06:15

O awans do play-offów trzeciego sezonu Funspark ULTI 2021 powalczą dziś gracze x-kom AGO. Jastrzębie na jednym serwerze skrzyżują karabiny z brazylijskim 00Nation.

Start grupowych zmagań w Funspark ULTI polska sekcja zaliczyć może do co najmniej udanych. Ekipa Damiana “Furlana” Kisłowskiego w meczu inauguracyjnym jej udział zmierzyła się z rosyjską sekcją AVE trenowaną przez legendę ukraińskiej sceny Sergeya „starixa” Ischuka. I cóż – poskromiła ją na dwóch mapach – zarówno na Ancient, jak i Inferno.

Jastrzębie stanęły więc przed ogromną szansą ekspresowego awansu do fazy pucharowej turnieju. Aby uzyskać bilet do play-offów, muszą obronną ręką wyjść z meczu zwycięzców. Pojedynku – co warto zaznaczyć – zasadniczo nieoczywistego. Oto bowiem naprzeciw biało-czerwonej sekcji zobaczymy Brazylijczyków spod szyldu 00Nations. 

Latynosom niestraszni byli wczoraj zawodnicy Teamu LDLC, a niedawno ich wyższość uznali m.in. zawodnicy Fnatic. Nic w tym zresztą wielce szokującego. Zespół, który do początku września legitymizował się jako O PLANO, to przecież nie chłopcy z pierwszej łapanki, a zawodnicy pokroju Vito „⁠kNgV-⁠” Giuseppe czy braci Teles niejednokrotnie doprowadzali polskie zespoły do białej gorączki.

Gracze x-kom AGO muszą stanąć więc na wyżynach swoich umiejętności. Nie tylko po to, aby udowodnić wyższość 24. nad 43. formacją według światowego rankingu. W kuluarach od pewnego czasu mówi się przecież o napiętej sytuacji w kadrze z Gniazda. Seria sukcesów – nawet tych Internetowych – na pewno nieco rozrzedziłaby atmosferę w siedzibie Jastrzębi.

  • 15:00 – x-kom AGO vs. 00Nation – BO3

Milion dolarów w sztabkach złota trafia do Na’Vi. To trzeci zwycięzca Intel Grand Slam

Walka w Funspark ULTI 2021 toczy się o nagrody z puli 30 tysięcy dolarów. Dwanaście najlepszych formacji otrzyma ponadto bezpośrednie zaproszenie do czwartego sezonu rozgrywek. Osiem ekip z czołówki zostanie nagrodzonych też punktami w klasyfikacji generalnej, które zagwarantować mogą awans na turniej LAN-owy w Chinach.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze