Wojowniczki trafiają do Invicta Gaming

18.04.2020, 13:46:24

Invicta Gaming to nowy dom dobrze znanych na scenie Counter-Strike: Global Offensive zawodniczek. Poszukiwania organizacji trwały ponad dwa miesiące, gdyż Martyna „iXoRia” Stróżyńska i jej kompanki z poprzednim pracodawcą rozstały się w lutym. 

Drużynę grającą jeszcze w barwach Warriors Team można kojarzyć chociażby z dobrego występu w ESL Sprite Mistrzostwach Kobiet. Wówczas z Natalią „Nati” Batog zamiast Gabrieli „Gaby” Sienkiewicz w składzie, ekipa najpierw zajęła trzecie miejsce w fazie grupowej z bilansem 8:1:5, a później w play-offach pokonała Izako Boars Ladies, dzięki czemu pojechała na LAN-owe finały w Katowicach.

Tam co prawda dziewczyny rozegrały tylko jedno spotkanie, ale zaprezentowały się w nim całkiem nieźle. W starciu przeciwko późniejszym triumfatorkom z Arcane Wave przegrały 11:16 na Inferno i 16:19 na Mirage’u.

Ostatecznie, razem z 40in90, stanęły na najniższym stopniu podium i zgarnęły 3750 złotych. Po turnieju skład opuściła Nati, a w jej miejsce przyjęto Gabę i do tej pory nie dokonano więcej zmian. Teraz zespół trafił do Invicta Gaming, dla którego będzie to druga przygoda z żeńskim CS-em. Wcześniej organizacja ta współpracowała z drużyną, która obecnie gra dla Izako Boars.

Teraz będą ją reprezentować:

  • Martyna „LettyS” Owsik
  • Gabriela „Gaba” Sienkiewicz
  • Martyna „iXoRia” Stróżyńska
  • Ewelina „Eva” Adamowicz
  • Karolina „Liina” Kasprzyk

Drużyna ta dotarła nie tylko do półfinału ESL Sprite Mistrzostw Kobiet, ale także pojawiała się na innych LAN-ach, notując zwycięstwa na dwóch turniejach z serii Super Games Esport i dwóch z serii PACTitChallenge. Teraz na polskiej scenie trwa oczekiwanie na ogłoszenia dotyczące zaplanowanych wydarzeń.

Tagi:
Eva Gaba Invicta Gaming iXoRia LettyS Liina
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze