WK GAMING dołącza do ESPORT GRA. Owca sprawdzi esportowców na murawie

03.08.2021, 18:19:11

Lista uczestników turnieju piłkarskiego ESPORT GRA by GG League jest już pełna. Dziś do naszej redakcyjnej drużyny, reprezentacji Emeritos Banditos czy Anonymo Esports dołączył wyjątkowy przeciwnik. WK z popularnym Owcą na pokładzie wystawiło naprawdę mocarną ekipę.

Zanim jednak o WK, wspomnimy o tych, których udział na turnieju ESPORT GRA został potwierdzony już wcześniej. Mogło wam bowiem umknąć kilka z zaproszeń czy może nawet informacja o całym wydarzeniu, a uwierzcie – możecie wiele przegapić. 

Na turnieju pojawi się bowiem chociażby reprezentacja Emeritos Banditos, choć w nieco okrojonym składzie. Na boisku nie zobaczymy bowiem Pawła “saja” Pawelczaka, który niedawno doznał niefortunnej kontuzji. Najprawdopodobniej zabraknie także Mateusza “PAGO” Pągowskiego. Jego nieobecność wynagradzają nam jednak transmisje IRL z ulic chorwackich miasteczek.

Mimo to skład Emerytów i tak będzie imponować, wszak wystarczy wspomnieć, że pojawią się w nim Piotr “Izak” Skowyrski czy Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski. A z dawnych filmików z kanału “TRENUJ Z KRZYCHEM” pamiętamy, że ten duet kopać piłkę potrafi.

Zatrzymać rozpędzonych emerytów spróbuje wiele formacji, jak chociażby Anonymo Esports czy x-kom AGO. Listę startową wypełniają także przedstawiciele TOTALBET, Polskiej Ligi Esportowej czy samych organizatorów turnieju z GG League. Kolejnym ciekawym punktem na mapie uczestników jest ekipa ProPlayers Agency, w której zagrają chociażby Grzegorz “SZPERO” Dziamałek czy Michał “MICHU” Müllerem.

Dziś do tego wciąż niepełnego grona dołączyła drużyna WK, w której jednak znajdziemy tylko jednego z członków słynnej ekipy Warszawskich Koksów. Jednego, ale za to jakiego. Popularny Owca wyjdzie na zieloną murawę w naprawdę doborowym towarzystwie. U jego boku ujrzymy bowiem szejn, siuhy, destroj, Hyper, molsi, mendi czy MrDzinold. Przed południem poznaliśmy natomiast sylwetkę przedostatniego uczestnika turnieju. Do worka z drużynami dołączyła Legia Esports School.

A przeciw im wszystkim… my. Weszło Esport otrzymało bowiem zaproszenie do ESPORT GRA by GG League i wspierane przez byłych dziennikarzy oraz Radsława Makucha i Macieja “Morgena” Żuchowskiego spróbuje zatrzymać konkurencję. Czy jednak ktoś odważy się nie zejść z linii biegu rozpędzonego Owcy? Tego obiecać nie możemy. Nie wiemy bowiem, czy na miejscu będzie czekać pogotowie ratunkowe.

Obecnie lista uczestników ESPORT GRA by GG League wygląda następująco:

  • GG League
  • EWESZŁO&ZIOMY
  • Emeritos Banditos
  • ProPlayers
  • Polska Liga Esportowa
  • TOTALBET
  • WK
  • Anonymo Esports
  • x-kom AGO
  • Legia Esports School

Turniej odbędzie się 7 sierpnia na jednym z obiektów warszawskiej Legii. Transmisję z całego wydarzenia będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale organizatorów. Około trzystu szczęśliwców otrzyma też szansę śledzenia całego wydarzenia bezpośrednio z trybun.

Fot. Wojtek Maślanka

Tagi:
ESPORT GRA GG League Izako Boars Owca Warszawski Koks WK
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze