Wisła All in! Games Kraków jeden mecz od awansu na V4!

Wisła All in! Games Kraków jeden mecz od awansu na V4!

16.09.2021, 14:18:11

Piękny sen z udziałem Wisły All in! Games Kraków i potencjalnym awansem na V4 Future Sports Festival nabiera rumieńców. Kolektyw dowodzony przez Grzegorza „SZPERO” Dziamałka potrzebuje już tylko jednego triumfu, by zapewnić sobie udział w prestiżowej imprezie LAN-owej, na której do wygrania będzie niemalże czterysta tysięcy dolarów. 

Do ćwierćfinału drabinki wygranych w International Cupie Wisła All in! Games Kraków podchodziła z pozycji delikatnego faworyta. Krzysiek „Goofy” Górski i jego kompani znajdują się aktualnie w naprawdę dobrej dyspozycji, więc wydawało się, że Budapest Five powinno być jak najbardziej w zasięgu Polaków.

Swoją wyższość Wiślacy udowodnili na premierowym Overpassie. Fenomenalna strona atakująca napędzana wybitną formą Tomasza „phra” Wójcika, Grzegorza „jedqra” Jędrasa czy wspomnianego już wcześniej Goofiego pozwoliła reprezentantom „Białej Gwiazdy” wypracować zaliczkę na poziomie dwunastu punktów, która po zmianie stron błyskawicznie została przekuta w końcowy triumf.

Dużo lepsze widowisko zostało nam zaserwowane na Mirage’u, gdzie byliśmy świadkami wyrównanej batalii. Obie ekipy co rusz odgryzały się za serię zwycięstw przeciwników, jednak w kulminacyjnym momencie więcej zimnej krwi zachowali Węgrzy, którzy zaliczyli udany finisz w defensywie i wyrównali rezultat BO3.

Na finałowym Inferno nikt nie miał już jednak złudzeń, która ekipa jest tego dnia w lepszej dyspozycji. Szalejący ze snajperką Kuba „Markoś” Markowski co rusz karał rywali za ich wszelkie pomysły, a ostatecznie Budapest Five nie zdołało nawet dobić do bariery dziesięciu zdobtytych oczek.

Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego do przypieczętowania awansu na V4 Future Sports Festival potrzebują jeszcze jednego zwycięstwa. Ich kolejnym rywalem będzie triumfator potyczki pomiędzy eSubą oraz Fiend, które zostało zaplanowane na niedzielne popołudnie.

Fot. Wisła All in! Games Kraków / Łukasz Twardowski

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze