Wiemy kiedy zadebiutuje nowa organizacja Sówka. Anonymo zagra na Snow Sweet Snow Cup

12.01.2021, 18:50:45

Co prawda na oficjalne ogłoszenie składu nowej polskiej organizacji musimy jeszcze chwilę poczekać, ale już teraz wiemy, kiedy możemy się spodziewać prawdopodobnego debiutu świeżo sformowanego rosteru. Anonymo Esports, czyli twór Mateusza „Sówka” Kowalczyka otrzymał zaproszenie do drugiego tegorocznego przystanku Snow Sweet Snow Cup, czyli zmagań tworzonych przez Relog Media. 

Do końca wielkiej polskiej szufli bliżej niż dalej, a my powoli przenosimy pokłady emocji z nowinek transferowych na ich premierowe efekty. Organizatorzy Snow Sweet Snow Cup zaprezentowali szczegóły dotyczące pierwszych trzech edycji turnieju, a dobrą informacja dla rodzimych kibiców powinno być bezpośrednie zaproszenie dla Anonymo Esports, czyli organizacji tworzonej między innymi przez Mateusza „Sówka” Kowalczyka.

O ile premierowy turniej z serii Snow Sweet Snow ruszy już 18 stycznia, o tyle na występ nowego biało-czerwonego składu będziemy musieli poczekać kilka dni dłużej. Anonymo Esports weźmie udział dopiero w drugiej edycji zmagań.

Cykl będzie miał łącznie dwanaście edycji, a pierwszą na pewno pominiemy. W początkowym etapie chcemy się skupić na treningach drużynowych – mówił nam Mateusz „Sówek” Kowalczyk.

Najważniejszą informacją jest jednak fakt, że Anonymo będzie miało w 2021 roku status „flagowej” drużyny cyklu Snow Sweet Snow. Oznacza to, że zespół weźmie udział w co najmniej sześciu eventach organizowanych przez Relog Media. Identycznym wyróżnieniem może się poszczycić również x-kom AGO, Izako Boars oraz PACT.

W pierwszej edycji pomimo braku Anonymo zobaczymy z pewnością jedną z pozostałych nadwiślańskich piątek. Z uwagi na ostatnie zmiany w formacie, wszystko rozpocznie się od regionalnej fazy GSL, w której rywalizować będzie Izako Boars, x-kom AGO, Pompa Team oraz HONORIS. Najlepsze dwie formacje awansują do regionalnej fazy Swiss, z której osiem ekip uzyska przepustkę do głównego etapu zmagań, w którym czeka już między innymi PACT.

Co ciekawe status „flagowców” będą miały również takie formacje jak North czy Ninjas in Pyjamas, które w ubiegłym roku stroniły raczej od turniejów niższego szczebla. Na liście zespołów, które wezmą udział w co najmniej sześciu edycjach, znajdują się również marki pokroju Gambit, Sprout czy Spirit.

Fot. Maciej Kołek

Tagi:
Anonymo Esports Snow Sweet Snow Cup Sówek
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze