Wielki quiz o ESL Pro League już dziś w ramach EWESZŁO LIVE. Zagrają SZPERO, destru i Groenke
CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

Wielki quiz o ESL Pro League już dziś w ramach EWESZŁO LIVE. Zagrają SZPERO, destru i Groenke

29.03.2020, 04:02:11

Jedenasty sezon ESL Pro League trwa w najlepsze, a my postanowiliśmy sprawdzić wiedzę polskich ekspertów na temat Counter-Strike’owej ligi mistrzów. Punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczniemy specjalne wydanie EWESZŁO LIVE, podczas którego przeprowadzimy wielki quiz o najważniejszych rozgrywkach ligowych globu. W roli prowadzącego wystąpi Krystian Terpiński, a rywalizować będą Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, Adam „destru” Gil i Szymon Groenke. Zapraszamy wspólnie z marką LOTTO!

Trzydzieści pytań, trzech pretendentów do triumfu. W ramach quizu o ESL Pro League czeka nas solidna dawka rywalizacji, ale również pokaźna porcja zakulisowych historii i anegdot. Przygotujcie największą miskę na popcorn, bo zapowiada się godzina pełna rozrywki.

Ustalając zasady naszego quizu, wzorowaliśmy się na legendarnych i kultowych teleturniejach. Poprawna odpowiedź na pytanie jest równoznaczna z możliwością wyboru, komu przypadnie kolejne. Każdy z uczestników ma również do wykorzystania trzy telefony do przyjaciela. Kogo możemy więc spodziewać się na antenie? Większość naszych graczy wolała zachować to w tajemnicy, choć Szymon Groenke odgrażał się, że numer do Bedoesa został dodany na szybkie wybieranie.

Dołączcie do nas o 20:00 na naszym kanale na YouTube i bawcie się wspólnie z nami. Gwarantujemy sentymentalną podróż w przeszłość, gdy w ESL Pro League rywalizowali Polacy, a także przegrzane zwoje, gdy będzie się zastanawiać nad tym, kto wykręcił świetne statystyki w pierwszym sezonie.

Transmisja rozpocznie się o 20:00. Zachęcamy do zostawienia subskrypcji i dzwoneczka, żeby nie przegapić show!