Widzisz clutcha 1 kontra 5 – co mówisz? – ESPORTÓWKA

Widzisz clutcha 1 kontra 5 – co mówisz? – ESPORTÓWKA

17.11.2020, 01:54:51

„Kocham cię”. „Jesteś super graczem, ponczek”. „Ale im pokazałeś.” A może po prostu soczyste… A zresztą – przekonajcie się sami. Obejrzycie też pięćsetny odcinek relacji z Majora botów, zapoznajcie się z toksyczną miłością G2 Esports do Vertigo i urońcie łzę, dzieląc ból z koreańskim T1. To w końcu ESPORTÓWKA.

Boty przywracające pasję

Koronawirus odwołał Majora, więc Major zorganizował się sam. Co z tego, że w miejscu najlepszych graczy świata postawiono sztuczną… ekhm – inteligencję? Boty nie tylko przywróciły Gambit Esports na szczyt globalnego podium, ale również na nowo rozpaliły płomień pasji w sercu Sadokista.

Nie żartuję, Major botów może być punktem zwrotnym w moim powrocie do świata komentatorów. Zagwarantował mi dokładnie tę zabawę, której brakowało mi przez jakiś czas pracy – napisał światowej sławy ekspert. Cóż, sam powróciłem do czerpania przyjemności ze słuchania rapu dzięki Liryce Składu Ostródzkiego. Niezbadane są wyroki boskie.

Profil z Majora: s1mple

A jeśli temat Majora botów wciąż was bawi…

Odgrzewany kotlet? Ta, raczej argentyński stek

Akcją ponczka w ramach Polskiej Ligi Esportowej zachwycali się już wszyscy. Choć taniec nożownika w wykonaniu SZPERA przyćmił wyczyn Patryka Witesa, as zawodnika Wisły All in! Games Kraków na długo zapisze się w pamięci kibiców lokalnych rozgrywek. O ile jednak widzieliśmy go z perspektywy obserwatora zmagań, o tyle atmosfera na TeamSpeaku podczas wybitnego zagrania była tajemnicą. Do czasu – Grzegorz Dziamałek postanowił bowiem uchylić rąbka tajemnicy.

Najpierw skupienie i głucha cisza. Po kilku zabójstwach nieśmiałe uderzenia w klawiaturę kolegów z drużyny. Krótka wiązanka na czacie. I w końcu krzyki ekstazy w akompaniamencie staropolskich ozdobników. Zresztą usłyszcie to sami:

Vertigo, dobra kochanka, ale kiepska żona

To jak z eks, do której chciałbyś wrócić, ale mimo wszystko wam nie wychodzipowiedział maleK – trener G2 Esports, poetycko opisując Vertigo. W takim razie czym jest Cobblestone? Miłością życia, która wyszła tylko po chleb i nigdy nie wróciła do mieszkania?

Fortnite: Global Offensive

Najwięksi przeciwnicy Fortnite’a? Jeśli miałbym odpowiedzieć na to pytanie przedstawicielowi Epic Games, który nagle obudzi mnie w środku nocy – mam jeden strzał. Zapewne rdzenni fanatycy kultowego CS-a. No bo przecież tytuł Valve może pochwalić się bogatą tradycją, spuścizną wynikającą z dwóch dekad spędzonych na esportowych salonach. A – no i to przecież strzelanka dla dorosłych, a nie tańczących przed TikTokiem dzieciaków.

Ta… To co w takim razie powiecie na to?

Kibicuję? Wymagam

Myślicie, że polscy kibice są surowi, nie wybaczają błędów i ślepo podążają ścieżką nienawiści, która nawet nie stała obok konstruktywnej krytyki? Pomyślcie więc, co czują fani koreańskiej organizacji T1. I włodarze legendarnego na scenie League of Legends klubu, którym za sprawą konfliktu ze środowiskiem kibicowskim zniknęli z Twittera. Takiego rajdu nie powstydziłby się nawet Mateusz Dragon Wielki.

T1 zablokowane na Twitterze po rajdzie fanów.

Fot. Wisła All in! Games Kraków / Łukasz Twardowski
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze