Wiciu gotowy na wyjaśnienie hejterów… karrigana – ESPORTÓWKA

Wiciu gotowy na wyjaśnienie hejterów… karrigana – ESPORTÓWKA

22.07.2021, 03:56:19

Professeur zdenerwował ostatnio Wicia, a to niesie ze sobą konsekwencje. Generał jest już gotowy do walki, ale w dzisiejszej ESPORTÓWCE nie tylko o tym, bo również o byłych kompanach TaZa czy Netflixie. Do kawusi polecamy wizytę Snaxa na Pasha Gaming Camp, poszerzenie oferty potężnego serwisu streamingowego o gry wideo czy niesamowite pasodoble od krytyqa. Zacznijmy wspólnie czwartek.

TaZ gotowy do walki

Na początek wróćmy do inauguracji całej historii. Dziennikarz hltv krytykował karrigana, TaZ bronił z kolei Duńczyka używając własnych argumentów. Jak powszechnie wiadomo – do generała się nie podskakuje, więc z czasem…

Musiała się również pojawić pozycja bojowa.

Snax z wizytą na Pasha Gaming Camp

W tym oceanie młodych adeptów esportu prawie nie zauważyliśmy Dzika…

Gry wideo na Netflixie

Portal esportnow.pl poinformował wczoraj o planach platformy Netflix dotyczących rozszerzenia działalności o gry. W aplikacji serwisu streamingowego dostępną będą tytuły na telefon, a w przyszłości również na Smart TV. Jeżeli ktoś liczył, że w ramach abonamentu otrzyma też Overwatcha 2 i roczny dostęp do WoW-a, to uprzedzamy, że będziecie musieli obejść się ze smakiem.

Fantastyczna akcja krytyqa

Nóż na gardle, a ten gość tańczy z przeciwnikami jak mistrz świata. Szanse wydawały się nierówne, a ostatecznie wyglądało to jak pojedynek taneczny pomiędzy Iwoną Pawlowicz i Michałem Milowiczem.

Esportowe Monopoly

Nie wiemy, na jakich zasadach działa ta gra.

Ale koniecznie musimy się dowiedzieć.

Cztery lata od triumfu Virtus.pro w ćwierćfinale PGL Majora w Krakowie

 

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze