Weszło FM: Kostrzębski i Janaszek o wpływie koronawirusa na esportowe rozgrywki w Polsce
Biznes
CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

Weszło FM: Kostrzębski i Janaszek o wpływie koronawirusa na esportowe rozgrywki w Polsce

17.03.2020, 10:13:00

Adrian Kostrzębski oraz Jakub Janaszek pojawią się dziś na antenie Weszło FM. Przedstawiciele ESL Polska oraz serii turniejów Games Clash w ramach audycji „Weszło w esport” opowiedzą o tym, jak epidemia COVID-19 wpływa na rozgrywki w Polsce.

Chcielibyśmy porozmawiać na inne tematy, ale kryzys związany z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 odcisnął zbyt wyraźne piętno również na branży sportów elektronicznych. Już niemal wszyscy organizatorzy poważnych rozgrywek esportowych zawiesili zmagania lub przenieśli je do Internetu.

W studiu Pawła Książka usłyszycie dziś Adriana Kostrzębskiego z ESL Polska, który opowie o wpływie kryzysowej sytuacji na Intel Extreme Masters w Katowicach. Czy zamknięcie bram Spodka podczas tegorocznych finałów było jedyną konsekwencją narastającego zagrożenia epidemiologicznego? Jak ciąg niefortunnych zdarzeń może wpłynąć na kolejne odsłony cyklu?

Żeby tego było mało w eterze pojawi się również Jakub Janaszek odpowiedzialny za organizację turniejów Games Clash Masters oraz Games Clash Arena. W jaki sposób oba turnieje dostosują się do nieprzyjaznego rozgrywkom LAN-owym klimatu? Pod jak dużym znakiem zapytania stoi organizacja wydarzeń w Gliwicach i Gdyni? A ponadto – jak ważne są dziś inicjatywy pokroju STAY AT HOME CS:GO CUP?

Na te i wiele innych pytań nasi goście odpowiedzą już o 15:00. Audycji „Weszło w esport” na żywo słuchać będziecie mogli pod TYM linkiem.

Fot. Kamil Nowakowski / Monika Jędrys

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze