Weszło FM: Carmac i Terpiński o IEM 2020

03.03.2020, 07:41:00

Dwa dni od zakończenia finałów IEM w Katowicach to idealny czas na podsumowanie tegorocznej imprezy w Spodku. Gościem Krystiana Terpińskiego będzie Michał „Carmac” Blicharz, czyli wiceprezes ds. Pro Gamingu w ESL i jedna z najważniejszych osób w cyklu Intel Extreme Masters. Zapraszamy do Weszło FM punktualnie o 15:00! 

Kolejny IEM w Katowicach za nami i o ile puchary rozgrywek już dawno zostały zabrane do nowych domów, o tyle w dalszym ciągu nie milkną echa na temat wydarzeń, które miały miejsce w stolicy Śląska. W kolejnej audycji z cyklu „Weszło w esport” pokusimy się o podsumowanie turniejów CS:GO i StarCrafta 2 oraz omówimy szczegóły od strony organizacyjnej. 

Nie zabraknie rozważań na temat triumfów Natus Vincere oraz Lee „Rogue” Byeong Yeola, a w drugiej części przyjrzymy się jeszcze raz tematowi pustych trybun. Część audycji poświęcimy też z pewnością wyjątkowej postawie kibiców, którzy pomimo przeciwności losu pokazali, że w trudnych momentach nadal potrafią zamienić Katowice w stolicę światowego esportu. 

Audycja „Weszło w esport” została zaplanowana na godzinę 15:00. Znajdziecie nas pod tym adresem. 

Fot. ESL / Bart Oerbekke

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze