Weszło FM: Zakończmy ten rok wspólną audycją!

Weszło FM: Zakończmy ten rok wspólną audycją!

29.12.2020, 10:05:19

Trudny to był rok, nie zapomnimy go nigdy. Pomimo wszelkich przeciwności losu udało nam się go jednak spędzić w sposób wyjątkowy. Na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy co tydzień słyszeliśmy się podczas audycji „Weszło w Esport” i dziś w hołdzie dla wszystkich słuchaczy i czytelników naszego portalu chcemy oddać antenę wam. Macie do nas jakieś konkretne pytanie? Chcielibyście poruszyć trapiącą was kwestię? A może po prostu czujecie potrzebę publicznego sflexowania się waszym prezentem świątecznym? Połączcie się z nami i zakończmy ten rok wspólną gadką! 

Dzisiejsza audycja nie ma konkretnego tematu. O tym, o czym będziemy rozmawiać, decydujecie głównie wy sami. Wystarczy, że między 15 i 16 będziecie mieć dostęp do Discorda i będziecie chcieli się z nami połączyć na krótką rozmowę. W tym celu musicie wyrazić gotowość w komentarzu na jednym z naszych social mediów (Twitter lub Facebook), w którym podacie swój nick wraz z tagiem na platformie Discord.

Oprócz rozmów ze słuchaczami i czytelnikami szykujemy również dla was szybkie strzały do Damiana „DD Esport” Dąbrowskiego, który opowie nam jakie nastroje panują w firmie Good Game League po roku bez imprez LAN-owych oraz o planach marki na 2021 rok. Dodatkowo połączymy się z właścicielem marki CLEANTmix – Maksymilianem Ekesem, który wyłoży na stół kilka faktów dotyczących funkcjonowania mniejszych organizacji w dobie pandemii.

To jak? Gotowi do przejęcia anteny?

Niezależnie od tego, czy zamierzacie tylko słuchać, czy też wziąć aktywny udział w programie, audycje na żywo będziecie mogli znaleźć w tym miejscu.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze