Weszło FM: Z myhą o Polakach na EU Masters

Weszło FM: Z myhą o Polakach na EU Masters

30.03.2021, 00:27:26

Komentator oraz ekspert Polsat Games, Michał „myha” Francuz, będzie gościem kolejnej audycji z cyklu „Weszło w Esport”. Tematem przewodnim podcastu będzie tym razem naturalnie zainaugurowane wczoraj European Masters z naciskiem na polskie akcenty zarówno w pierwszej, jak i drugiej części turnieju. Początek programu został zaplanowany na godzinę 15:00. Zapraszamy! 

Reprezentanci Illuminar Gaming, Damian „Wysek” Adamczyk, Szymon „Kanna” Kawęcki, Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik, Miłosz „R4VEN” Domagalski, Artur „Zwyroo” Trojan, Paweł „delord” Szabla i Mateusz „Tasz” Borkowski rozpoczęli zmagania w ramach EU Masters. Co można powiedzieć po premierowych spotkaniach z udziałem rodzimych zawodników i trenerów? Jakie wnioski można wysnuć w kontekście głównego etapu? Między innymi na te pytania odpowie Michał „myha” Francuz.

Nie zabraknie również szczegółowego omówienia tego, co czeka nas w fazie zasadniczej EUM. Wspólnie z myhą zastanowimy się nad szansami AGO ROGUE na obronę mistrzowskiego tytułu, zagłębimy się w rozwój, jaki w ostatnich miesiącach zaprezentowało K1CK i weźmiemy pod lupę pozostałych uczestników głównego etapu takich jak Misfits Premier, Karmine Corp czy Macko Esports, w których występują biało-czerwoni.

Początek audycji „Weszło w Esport” został zaplanowany na godzinę 15:00. Słuchać na żywo będziecie nas mogli na antenie Weszło FM.

Fot. Polsat Games

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze