Weszło FM: snikk i YouBreak o finałach PLE.GG VALORANT Nations Circuit

Weszło FM: snikk i YouBreak o finałach PLE.GG VALORANT Nations Circuit

08.06.2021, 03:24:12

O finałach PLE.GG VALORANT Nations Circuit rozmawiać będziemy w kolejnej audycji z cyklu „Weszło w Esport”. O swoich przemyśleniach dotyczących fazy pucharowej, jak i etapu ligowego, opowiedzą reprezentanci dwóch czołowych rodzimych formacji – Illuminar Gaming oraz MAD DOG’S PACT. Na antenie porozmawiamy z Sebastianem „snikkiem” Kamińskim i Piotrem „YouBreak” Chodołą. 

Nie cichną echa porażki Illuminar Gaming w finale PLE.GG VALORANT Nations Circuit, gdzie końcowy triumf wpadł ostatecznie w ręce węgierskiego HEET. Jakie emocje towarzyszyły zaciekłej rywalizacji? Co zaskoczyło Polaków i dlaczego nie potrafili odpowiedzieć? Jak IHG odbiera przegrany tytuł i jaka przyszłość czeka formację dowodzoną przez Karola „Nitro” Przedpełskiego? Między innymi na te pytania odpowie gwiazdor zespołu – Sebastian „snikk” Kamiński.

Fazę zasadniczą, jak i playoffy powspominamy również z kapitanem MAD DOG’S PACT. Piotr „YouBreak” Chodoła wyjaśni z czego wynikała czternastodniowa przerwa od oficjalnych spotkań, a także zdradzi swoją wizję na potencjalny drugi sezon PLE.GG VALORANT Nations Circuit.

Początek audycji z udziałem Sebastiana „snikka” Kamińskiego i Piotra „YouBreaka” Chodoły został zaplanowany na godzinę 15:00. Słuchać na żywo będziecie nas mogli na antenie Weszło FM!

Fot. MAD DOG’S PACT

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze