Weszło FM: Sidney i destru o finałach Polskiej Ligi Esportowej

01.06.2021, 11:19:14

O zakończonych w ubiegłą niedzielę finałach Polskiej Ligi Esportowej rozmawiać będziemy w kolejnej audycji z cyklu „Weszło w Esport”. Na antenie Weszło FM gościć będziemy triumfatora wiosennej edycji, Patryka „Sidneya” Koraba, oraz Head of Esports w PLE – Adama „destru” Gila. 

Powrót LAN-owych emocji związanych z rywalizacją nad Wisłą był potrzebny całej społeczności. Jak z perspektywy gracza wyglądał powrót do środowiska offline? Czy po tak długiej przerwie nawet u doświadczonych osób nie pojawił się lekki stres? Jak pod kątem sportowym wyglądał turniej zorganizowany przez PLE i jakie czynniki sprawiły, że ex-IHG rozjechało rywali? O tym opowie nam jeden ze złotych medalistów PGE Dywizji Mistrzowskiej – Patryk „Sidney” Korab.

O organizacji pierwszej od wielu miesięcy imprezy w formacie offline porozmawiamy również z jedną z kluczowych osób w Polskiej Lidze Esportowej. Head of Esports PLE, Adam „destru” Gil, opowie o trudnościach, które wygenerowało przedsięwzięcie, wykonanej przez ostatnie tygodnie pracy i przyszłości PGE Dywizji Mistrzowskiej oraz pozostałych sektorów PLE.

Początek audycji został zaplanowany na godzinę 15:00. Słuchać na żywo będziecie nas mogli na antenie Weszło FM.

Fot. Kinguin Polska / Jeremi Śpiewak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze