Weszło FM: O hejcie w esporcie z Natalią Koperską

20.04.2021, 04:09:23

Natalia Koperska, czyli psycholog sportowy i esportowy będzie gościem kolejnej audycji z cyklu „Weszło w Esport”. W programie porozmawiamy o głośno omawianym w ostatnim czasie zjawisku hejtu, który dotyka profesjonalnych zawodników, streamerów czy inne osoby publiczne związane z branżą. 

Wystarczył jeden wpis Grzegorza „SZPERA” Dziamałka, by temat hejtu w branży esportowej zaczął być w końcu należycie omawiany. W ślady kapitana Wisły All in! Games Kraków poszło wiele innych autorytetów, a w środowisku wywiązała się zdrowa dyskusja i próba walki ze smutną rzeczywistością. O tym, skąd u ludzi bierze się niezrozumiała potrzeba wylania własnej frustracji na innych, strachu, który jest generowany przez hejt, a także rozwiązaniach, które mogą edukować opowie nam psycholog sportowy i esportowy – Natalia Koperska.

Ważny głos SZPERA w sprawie hejtu: „To naprawdę potrafi dobić psychikę”

Początek audycji z udziałem Natalii Koperskiej został zaplanowany na godzinę 15:00. Słuchać na żywo będziecie nas mogli na antenie Weszło FM!

***

Znajdujesz się w trudnej dla ciebie sytuacji i czujesz, że potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z organizacją Recconect Yourself:

Za pośrednictwem maila: [email protected]
Za pośrednictwem Facebooka: Recconect Yourself

Tagi:
Natalia Koperska Reconnect Yourself
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze