Weszło FM: Fantastyczna trójka o transferach i rozkładzie sił na światowej scenie CS:GO

Weszło FM: Fantastyczna trójka o transferach i rozkładzie sił na światowej scenie CS:GO

04.08.2020, 09:19:10

W wirtualnym studiu Weszło FM tym razem oprócz Krystiana Terpińskiego usłyszymy Kamila Kowalę oraz Tomasza Jóźwika. Tematem audycji „Weszło w Esport” staną się transfery, transferki i inne zmiany na światowej scenie Counter-Strike: Global Offensive.

Cisza, spokój, lojalność do dobre i na złe? Nie na scenie CS:GO. Przed międzynarodową czołówką poważne sprawdziany, wobec czego składy mające nadzieję na sukces dozbrajają swe kadry. To właśnie o transferowym rynku na falach Weszło FM porozmawia trzech gości, którzy – jeśli tylko Bravo dodawałoby do swoich gazetek plakaty esportowców – nad łóżkiem powiesiliby pewnie ulubionego gracza.

Jak Team Liquid poradzi sobie bez Nicholasa „nitr0” Cannelli? Co do cholery dzieje się w składzie Astralis? Kto potencjalnie mógłby dołączyć do MAD Lions? W jaki sposób rozłożą się siły przed startującym niebawem DreamHackiem Open? Gdzie szukać lekarstwa na niepowodzenia Teamu Envy? Ile razy na antenie padną zwroty: „MIBR”, „Brazylia”, „kraj kawy”, „latynoski temperament”? To tylko kilka kwestii, których dowiecie się z dzisiejszego programu.

W eterze usłyszycie dziś duet dobrze znany z Weszło Esport. Krystianowi Terpińskiemu towarzyszyć będzie bowiem Kamil Kowala. Grono to wzbogaci Tomasz Jóźwik z redakcji Cybersport.pl – największy fan brazylijskiego Counter-Strike’a po tej stronie Atlantyku.

Audycja wystartuje o 15:30. Słuchać możecie nas na antenie Weszło FM.

Fot. Astralis

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze