Weszło FM: Destru o ekspansji Polskiej Ligi Esportowej

Weszło FM: Destru o ekspansji Polskiej Ligi Esportowej

06.04.2021, 01:03:47

Adam „Destru” Gil, czyli Head of Esports w Polskiej Lidze Esportowej będzie gościem kolejnej audycji z cyklu „Weszło w Esport”. O wznowieniu krajowych rozgrywek, ekspansji na nowe tytuły i pozyskaniu kolejnych inwestorów porozmawiamy punktualnie o godzinie 15:00. Zapraszamy!

Początek wiosny stanął pod znakiem powrotu wielu turniejów czy lig, w tym również zmagań spod szyldu PLE. O prestiżowych krajowych rozgrywkach, które w ubiegłym roku przeszły niemałą transformację, porozmawiamy z osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie esportowego pionu marki, Adamem „destru” Gilem.

Jak prywatnie ocenia zakończony kilka miesięcy temu pierwszy sezon po radykalnych zmianach i usamodzielnieniu marki, jaką jest PLE? Jakie były kulisy inwestycji Dawida Podsiadło w PLE? Co zainaugurowało współpracę z Riot Games i jaki kształt będzie mieć liga VALORANT? Między innymi na te pytania odpowie destru.

Początek audycji z udziałem Adama „destru” Gila został zaplanowany na godzinę 15:00. Słuchać na żywo będziecie nas mogli na antenie Weszło FM.

Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze