Weszło FM: Carmac o IEM Katowice 2021

02.03.2021, 03:05:34

Wiceprezes ESL ds. Pro Gamingu, Michał „Carmac” Blicharz, będzie gościem kolejnej audycji z cyklu „Weszło w Esport”. Z organizatorem Intel Extreme Masters Katowice porozmawiamy nie tylko o tegorocznej edycji jednej z najważniejszych imprez na esportowej mapie świata, ale też o strategii ESL na nadchodzące miesiące czy szczegółach prowadzenia eventów w dobie ery internetu. 

Jeszcze przez długie tygodnie będziemy żyć wyjątkowymi historiami napisanymi przez Gambit Esports oraz Reynora podczas IEM Katowice 2021. Zarówno o aspektach organizacyjnych, jak i sportowych całej imprezy, porozmawiamy z osobą, która przez od lat jest nieustannie związana z całym cyklem. Michał „Carmac” Blicharz opowie między innymi o szczegółach współpracy pomiędzy Katowicami i ESL w obliczu internetowych zmagań, podejściu włodarzy eventu do finałów z udziałem zespołów mających status czarnych koni i filozofii towarzyszącej rozwoju ESL Pro Tour.

Początek audycji z udziałem Carmaca został zaplanowany na godzinę 15:00. Słuchać na żywo będziecie nas mogli na antenie Weszło FM.

Fot. Archiwum Prywatne

Tagi:
Carmac ESL Gambit Esports IEM Katowice 2021 Reynor
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze