Weszło FM: Buld i yaotziN o sukcesie Ballisty w kwalifikacjach VCT

Weszło FM: Buld i yaotziN o sukcesie Ballisty w kwalifikacjach VCT

09.03.2021, 10:30:53

Świętowanie sukcesu polskiej organizacji Ballista Esports w kwalifikacjach VALORANT Champions Tour trwa w najlepsze! Dzisiejszego popołudnia na antenie Weszło FM ugościmy dwóch autorów fantastycznego triumfu nad Fnatic, czyli Michała „Bulda” Sokala i Daniela „yaotziNa” Roczniaka. Zawodnik i trener biało-czerwonej formacji opowiedzą o przygotowaniach do turnieju, reakcjach na wsparcie kibiców i wskażą zespoły, które mogą być największym zagrożeniem podczas VCT Masters. 

Ubiegła niedziela była bez cienia wątpliwości jednym z najważniejszych dni w młodej historii Valoranta. Polska formacja Ballista Esports dowodzona przez Mateusza „Morfana” Świętochowskiego pokonała faworyzowane przez wielu ekspertów Fnatic i zameldowała się w VCT Masters, gdzie już w tym tygodniu powalczy o lwią część z puli nagród opiewającej na 150 tysięcy dolarów. O kulisach spotkań, które zaprowadziły nadwiślańską piątkę do głównego etapu zmagań, opowie nam z perspektywy gracza jeden z filarów BST – Michał „Buld” Sokal.

O szczegółach analizy przeciwników i pracy wykonanej na obozie przygotowawczym opowie nam także trener formacji – Daniel „yaotziN” Roczniak. Z menadżerem rodzimego kolektywu porozmawiamy o wariantach, którymi Ballista zaskoczyła europejskie piątki, kompozycjach, które znacząco odbiegają od tych standardowych i szczegółach dotyczących organizacji.

Początek audycji „Weszło w Esport” został zaplanowany na godzinę 15:00. Słuchać na żywo będziecie nas mogli na antenie Weszło FM.

Fot. Ballista

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze