Weszło FM: AueR i K1KS o inauguracji drugiego sezonu Polish Masters

Weszło FM: AueR i K1KS o inauguracji drugiego sezonu Polish Masters

18.05.2021, 10:11:08

Ostatnie godziny dzielą nas od inauguracji drugiej edycji Polish Masters. Walka o krajowy czempionat na scenie Rainbow Six: Siege ruszy lada moment, a przed startem rozgrywek czas na kolejną solidną dawkę rozmów dotyczących kondycji sceny w Weszło FM. Gośćmi audycji „Weszło w Esport” będą Bartosz „AueR” Hajma oraz Patryk „K1KS” Cieszyński. 

Rywalizacja na polskiej scenie Rainbow Six: Siege w najlepszym wydaniu powraca z pełnym impetem. 20 maja ruszy kolejny sezon Polish Masters, w którym osiem ekip powalczy o tytuł krajowego mistrza. Przed startem zmagań o nastrojach i przewidywaniach na zbliżające się rozgrywki opowie nam między innymi aktualny obrońca tytułu – Bartosz „AueR” Hajma.

Oprócz reprezentanta NOX Esports w wirtualnym studiu gościć będziemy również komentatora oraz eksperta – Patryka „K1KSA” Cieszyńskiego. Z jedną z najbardziej tęgich głów na rodzimym podwórku porozmawiamy o predykcjach i historiach, które warto będzie śledzić podczas drugiej edycji Polish Masters.

Początek audycji „Weszło w Esport” poświęconej tematyce Polish Masters został zaplanowany na godzinę 15:00. Słuchać na żywo będziecie nas mogli na antenie Weszło FM!

Fot. Ubisoft Polska

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze